Koszulka jako odzwierciedlenie charakteru

Koszulka jako odzwierciedlenie charakteru

19 listopada, 2021 0 By kastef

Często możemy usłyszeć, że to nie szata zdobi człowieka. Jednak odpowiedni ubiór może podkreślić walory naszej sylwetki i co istotne może pomóc wyrazić nam nasz indywidualizm, charakter oraz poglądy. Jaka część garderoby pomoże odzwierciedlić nam w ubiorze nasz charakter? Taką częścią ubioru na pewno jest koszulka, która odpowiednio dobrana może wyrazić nasz indywidualny charakter.


Jaka koszulka dla nonszalanckich elegantów?

Z elegancją nieodzownie kojarzy nam się klasyczna koszula garniturowa. Wiele mężczyzn nosi je chętnie do pracy. Jednak odpowiednio dobrania i zestawiona z nietypowymi dodatkami i innymi elementami garderoby może podkreślić nasz styl i wyróżnić z tłumu. Koszulę garniturową w zestawieniu z jeansami czy spodniami sztruksowymi mogą wybrać panowie, którzy chcą podkreślić swój niebagatelny styl i wyrazić swoją nonszalancję, dodatkowo do tego można wybrać krawat kowbojski, czyli sznurek z zapinką, który nieodzownie kojarzy się z silnymi, pewnymi siebie mężczyznami, którzy wyglądają dobrze we wszystkim, co na siebie włożą.

Również panie mogą skorzystać z klasycznej koszuli garniturowej, by wyrazić w ten sposób swój indywidualizm. Ciekawym sposobem na to będzie noszenie tego klasycznego elementu garderoby w sposób, jaki robiły to dawne gwiazdy Hollywood, takie jak Rita Hayworth czy Marlena Dietrich. Dopełnieniem całej stylizacji będą czarne kabaretki oraz papieros trzymany w cygaretce.


Jakie koszule dla osób lubiących wygodę i elegancję?

Dla osób, które lubią łączyć w swoim stroju wygodę i elegancję odpowiednie będą przede wszystkim koszulki polo. Powstały one właśnie w celu zapewnienia wygody graczom w tenisa przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego wyglądu. Większość z dostępnych modeli to koszulki klasyczne, z krótkim rękawem, które doskonale nadają się dla osób ceniących sobie stonowany ubiór, nie zwracający zbytniej uwagi otoczenia.


Jakie koszulki dla osób lubiących być na luzie?

Osoby, które ponad wszelką miarę cenią sobie luz i niesztampowe rozwiązania powinny zainteresować się przede wszystkim koszulkami typu t-shirt. Jest to jeden z najwygodniejszych elementów garderoby, który zapewni swobodę ruchów i jednocześnie wygląda dość ciekawie. T-shirty można łączyć bez problemu z elementami garderoby charakterystycznymi dla stylu formalnego, półformalnego oraz casualowego. T-shirty są dostępne w wersji męskiej i damskiej, więc każdy bez problemu znajdzie odpowiedni model dla siebie. Z wyluzowaną postawą kojarzą się także tak zwane koszule hawajskie, czyli klasyczne męskie koszule, na których nadrukowane są egzotyczne wzory np. palmy, flamingi, egzotyczne kwiaty i zwierzęta.


Jakie koszulki dla osób chcących wyraźnie podkreślić swoje poglądy?

Dla takich osób najlepszym rozwiązaniem będą różnego rodzaju koszulki z nadrukiem. Najczęściej z nadrukami z zabawnymi sentencjami dostępne są t-shirty lub koszulki typy top – bez rękawów. Jest to doskonałe rozwiązanie na lato, kiedy pozwalamy sobie na więcej w stroju. Coraz częściej można też dostać koszulki polo z różnorodnymi nadrukami.