Ranking zegarków damskich DKNY! Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.pl / Modne rankingi / Zegarki / Zegarki damskie / Ranking zegarki damskie DKNY

Poniżej publikujemy aktualne na luty 2024 zestawienie z damskimi zegarkami DKNY. Dokładamy wszelkich starań starając się podpowiedzieć, jaki zegarek damski DKNY będzie najlepszy. Zachęcamy do komentowania oraz wyrażania opinii.


[TOP10] Dobre zegarki damskie DKNY – Ranking luty 2024

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o zegarkach damskich DKNY.

2 ★   DKNY NY2621 (4053858829862)

DKNY NY2621 (4053858829862) Najniższa Cena Online Zegarki kobiece DKNY to genialne propozycje dla progresywnych pań, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2621, który każdej stylizacji doda wyjątkowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii SOHO w delikatny sposób zaakcentuje on piękno osoby noszącej i będzie rewelacyjnym dodatkiem na każdą okazję. Krągły zarys koperty i szerokość 34.00 mm będą nieprzeciętnie prezentowały się na każdym damskim nadgarstku, a grubość 9.00 mm bez dwóch zdań nie będzie przeszkadzała w żadnych codziennych czynnościach. Dokładny kwarcowy mechanizm, o obszernej staranności, zasilany przy pomocy baterii, jaki ma model NY2621, pozostał ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której złoty odcień doda elegancji i nieszablonowego szyku każdej kreacji. Rewelacyjnym dopełnieniem tego innowacyjnego zegarka z serii SOHO jest bransoletka, wytwarzana z wysokiej jakości stali szlachetnej, w odcieniu złotym, rodzaju mesh, z tłoczonym logo marki - genialnie komponuje się ona z całością i złotą tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2621 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 190 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek żeński DKNY będzie nie tylko rewelacyjnym elementem biżuterii, lecz także funkcjonalnym dodatkiem w każdej chwili, dzięki precyzyjnemu wyszczególnioniu czasu. Model DKNY NY2621 ma wodoszczelność 5 ATM, która pozwala na delikatne zanurzenie w wodzie, np. W trakcie kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Przez zatrzaskowe wieczko. Szkło mineralne, w jakie zaopatrzony pozostał zegarek damski DKNY NY2621 jest wytrzymałe na delikatne przerysowania. Model NY2621 klasyfikowany jest do linii GLAM i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek żeński DKNY NY2621 to genialny pomysł na podarunek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Kolor paska żółty 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 


[TOP6] Tanie zegarki damskie DKNY – Ranking luty 2024

Polecamy również poniższe zestawienie z damskimi zegarkami DKNY, uszeregowane rosnąco według ceny.

2 ★   Dkny Zegarek damski soho ny2308 (4053858423640)

Dkny Zegarek damski soho ny2308 (4053858423640) Najniższa Cena Online Zegarki damskie DKNY to wspaniałe propozycje dla nowoczesnych kobiet, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2308, który każdej stylizacji doda unikatowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii SOHO w delikatny sposób uwydatni on piękno osoby noszącej i będzie idealnym dodatkiem na każdą okazję. kolisty zarys koperty i szerokość 24.00 mm będą świetnie prezentowały się na każdym damskim nadgarstku, a grubość 7.00 mm z pewnością nie będzie przeszkadzała w żadnych powszednich czynnościach. Precyzyjny kwarcowy mechanizm, o wielkiej staranności, zasilany za pomocą baterii, jaki ma model NY2308, pozostał ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której złoto różowy odcień doda elegancji i unikatowego szyku każdej stylizacji. genialnym dopełnieniem tego progresywnego zegarka z kolekcji SOHO jest półsztywna bransoletka, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej, w kolorze złoto różowym, w połyskującej wersji, o szerokości przy kopercie 10.00 mm - znakomicie komponuje się ona z całością i różową tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2308 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 175 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek kobiecy DKNY będzie nie tylko idealnym elementem biżuterii, ale także ergonomicznym dodatkiem w każdej chwili, dzięki precyzyjnemu wyznaczoniu czasu. Model DKNY NY2308 posiada wodoszczelność 5 ATM, która umożliwia finezyjne zanurzenie w wodzie, np. Podczas kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Poprzez zatrzaskowe wieczko. Szkło mineralne, w jakie zaopatrzony pozostał zegarek damski DKNY NY2308 jest odporne na finezyjne przerysowania. Model NY2308 klasyfikowany jest do linii MODERN i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek damski DKNY NY2308 to nieprzeciętny pomysł na podarek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy różowy 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

3 ★   Dkny ny2306 srebrny/stal ø24.00 mm

Dkny ny2306 srebrny/stal ø24.00 mm Najniższa Cena Online Zegarki damskie DKNY to znakomite propozycje dla progresywnych pań, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2306, który każdej kreacji doda wyjątkowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii SOHO w delikatny sposób podkreśli on piękno osoby noszącej i będzie nadzwyczajnym dodatkiem na każdą okazję. krągły kształt koperty i szerokość 24.00 mm będą doskonale prezentowały się na każdym damskim nadgarstku, a grubość 7.00 mm bez dwóch zdań nie będzie przeszkadzała w żadnych powszednich czynnościach. Staranny kwarcowy mechanizm, o dużej dokładności, zasilany przy pomocy baterii, jaki ma model NY2306, pozostał ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której srebrny kolor doda elegancji i unikatowego szyku każdej kreacji. genialnym dopełnieniem tego postępowego zegarka z linii SOHO jest półsztywna bransoletka, tworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej, w kolorze metalicznym, w lśniącej wersji, o szerokości przy kopercie 10.00 mm - wspaniale komponuje się ona z całością i metaliczną tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2306 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 175 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek damski DKNY będzie nie tylko nieprzeciętnym elementem biżuterii, lecz także użytecznym dodatkiem w każdej chwili, dzięki starannemu wyszczególnioniu czasu. Model DKNY NY2306 posiada wodoszczelność 5 ATM, która umożliwia finezyjne zanurzenie w wodzie, np. Podczas kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Przez zatrzaskowe wieczko. Szkło mineralne, w jakie zaopatrzony pozostał zegarek damski DKNY NY2306 jest wytrzymałe na delikatne przerysowania. Model NY2306 klasyfikowany jest do linii MODERN i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek kobiecy DKNY NY2306 to perfekcyjny pomysł na upominek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

5 ★   ny2307 szampański/stal w odcieniu złota ø24.00 mm marki Dkny

ny2307 szampański/stal w odcieniu złota ø24.00 mm marki Dkny Najniższa Cena Online Zegarki żeńskie DKNY to wspaniałe propozycje dla postępowych pań, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2307, który każdej stylizacji doda wyjątkowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii SOHO w subtelny sposób wyeksponuje on piękno osoby noszącej i będzie wyśmienitym dodatkiem na każdą okazję. krągły kształt koperty i szerokość 24.00 mm będą znakomicie prezentowały się na każdym damskim nadgarstku, a grubość 7.00 mm z całą pewnością nie będzie przeszkadzała w żadnych codziennych czynnościach. Dokładny kwarcowy mechanizm, o obszernej precyzyjności, zasilany przy pomocy baterii, jaki ma model NY2307, pozostał ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której złoty barwa doda elegancji i wyjątkowego szyku każdej kreacji. wspaniałym dopełnieniem tego nowoczesnego zegarka z linii SOHO jest półsztywna bransoletka, wytworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej, w odcieniu złotym, w lśniącej wersji, o szerokości przy kopercie 10.00 mm - znakomicie komponuje się ona z całością i złotą tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2307 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 175 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek kobiecy DKNY będzie nie tylko doskonałym elementem biżuterii, lecz także poręcznym dodatkiem w każdej chwili, dzięki dokładnemu wyznaczoniu czasu. Model DKNY NY2307 posiada wodoszczelność 5 ATM, która pozwala na subtelne zanurzenie w wodzie, np. Podczas kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Przez zatrzaskowe wieczko. Szkło mineralne, w jakie wyekwipowany został zegarek kobiecy DKNY NY2307 jest wytrzymałe na subtelne przerysowania. Model NY2307 klasyfikowany jest do linii MODERN i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek damski DKNY NY2307 to idealny pomysł na upominek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Kolor paska żółty 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

6 ★   DKNY NY2621 (4053858829862)

DKNY NY2621 (4053858829862) Najniższa Cena Online Zegarki żeńskie DKNY to rewelacyjne propozycje dla innowacyjnych pań, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2621, który każdej kreacji doda nieszablonowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii SOHO w delikatny sposób zaakcentuje on piękno osoby noszącej i będzie świetnym dodatkiem na każdą okazję. Kolisty zarys koperty i szerokość 34.00 mm będą wyśmienicie prezentowały się na każdym kobiecym nadgarstku, a grubość 9.00 mm bez dwóch zdań nie będzie przeszkadzała w żadnych powszednich czynnościach. Skrupulatny kwarcowy mechanizm, o obszernej skrupulatności, zasilany za pomocą baterii, jaki posiada model NY2621, został ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której złoty kolor doda elegancji i unikatowego szyku każdej stylizacji. Wyśmienitym dopełnieniem tego progresywnego zegarka z serii SOHO jest bransoletka, wytworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej, w odcieniu złotym, rodzaju mesh, z tłoczonym logo firmy - doskonale komponuje się ona z całością i złotą tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2621 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 190 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek kobiecy DKNY będzie nie tylko idealnym elementem biżuterii, ale także funkcjonalnym dodatkiem w każdej chwili, dzięki skrupulatnemu wskazaniu czasu. Model DKNY NY2621 posiada wodoszczelność 5 ATM, która umożliwia finezyjne zanurzenie w wodzie, np. W trakcie kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Poprzez zatrzaskowe wieczko. Szkło mineralne, w jakie wyposażony został zegarek żeński DKNY NY2621 jest wytrzymałe na delikatne przerysowania. Model NY2621 klasyfikowany jest do linii GLAM i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek kobiecy DKNY NY2621 to świetny pomysł na upominek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Kolor paska żółty 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 


[TOP7] Ranking polecanych zegarków damskich – luty 2024

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które pomoże wybrać najlepsze zegarki damskie.Jeżeli już zdecydowałeś się na konkretny produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z damskimi zegarkami DKNY.

Tak szukali kupujący …

 • jaki zegarek damski DKNY najlepszy,
 • zegarki damskie DKNY ranking,
 • top10 zegarków damskich DKNY opinie,
 • dobre zegarki damskie cena.