Ranking zegarków damskich Festina! Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.pl / Modne rankingi / Zegarki / Zegarki damskie / Ranking zegarki damskie Festina

Poniżej publikujemy aktualne na marzec 2023 zestawienie z damskimi zegarkami Festina. Dokładamy wszelkich starań starając się podpowiedzieć, jaki zegarek damski Festina będzie najlepszy. Zachęcamy do komentowania oraz wyrażania opinii.


[TOP10] Dobre zegarki damskie Festina – Ranking marzec 2023

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o zegarkach damskich Festina.

1 ★   Festina 20600/3

Festina 20600/3 Najniższa Cena Online Nazwa producenta pochodzi od łacińskiej sentencji festina lente, co oznacza – „spiesz się powoli". Festina to jedna z najmocniej docenionych i renomowanych marek branży zegarmistrzowskiej. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza ponad 100-letniej tradycji, doświadczeniu i dbałości o klienta. producent Festina znana jest z różnorakości stylów oraz zaangażowania w sport. Festina od lat wspiera wyścigi kolarskie Tour de France i Tour de Pologne. Powstały w dodatku serie zegarków inspirowane tymi wydarzeniami. Zegarki Festina słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania. Potwierdzeniem jest rola, jaką marka odgrywa podczas wyścigów kolarskich – zajmuje się mierzeniem czasu, co przy tego typu wydarzeniach sportowych wymaga nie lada precyzji. W sporcie liczą się setne sekundy. Podstawowe szczególnie popularne serie zegarków to Festina Classic, Chronograph czy Multifunction. Kolekcja Mademoiselle to specjalna damska seria zegarków, stworzona z myślą o kobietach i ich potrzebach. Dla mężczyzn niezwykle rekomendowane są modele Automatic Skeleton z widoczną pracą mechanizmu zegarka. Funkcja ta zezwala na ciągłe śledzenie pracy mechanizmu. Jest to interesujące rozwiązanie równocześnie dla wielbicieli zegarków, jak i nowicjuszy, którzy rozpoczynają przygodę z zegarkami mechanicznymi. Festina to firma bezdyskusyjnie warta Twojej uwagi.
 • Producent Festina 
 • Styl elegancki 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

2 ★   Festina 20494/2

Festina 20494/2 Najniższa Cena Online Nazwa firmy pochodzi od łacińskiej sentencji festina lente, co oznacza – „spiesz się powoli". Festina to jedna z najmocniej docenionych i renomowanych marek branży zegarmistrzowskiej. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza ponad 100-letniej tradycji, doświadczeniu i dbałości o klienta. marka Festina znana jest z rozmaitości stylów, a także zaangażowania w sport. Festina od lat wspiera wyścigi kolarskie Tour de France, a także Tour de Pologne. Powstały ponadto serie zegarków inspirowane tymi wydarzeniami. Zegarki Festina słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania. Potwierdzeniem jest rola, jaką marka odgrywa podczas wyścigów kolarskich – zajmuje się mierzeniem czasu, co przy takich wydarzeniach sportowych wymaga nie lada precyzji. W sporcie liczą się setne sekundy. Podstawowe niezwykle popularne serie zegarków to Festina Classic, Chronograph czy Multifunction. Seria Mademoiselle to specjalna damska linia zegarków, wykonana z myślą o paniach i ich potrzebach. Dla mężczyzn wyjątkowo sugerowane są modele Automatic Skeleton z widoczną pracą mechanizmu zegarka. Funkcja ta zezwala na ciągłe śledzenie pracy mechanizmu. Jest to niebanalne rozwiązanie zarówno dla wielbicieli zegarków, jak i nowicjuszy, którzy rozpoczynają przygodę z zegarkami mechanicznymi. Festina to producent bezdyskusyjnie warta Twojej uwagi.
 • Producent Festina 
 • Styl elegancki 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

3 ★   Festina 20602/1

Festina 20602/1 Najniższa Cena Online Nazwa firmy pochodzi od łacińskiej sentencji festina lente, co oznacza – „spiesz się powoli". Festina to jedna z najistotniej docenionych i cenionych marek branży zegarmistrzowskiej. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza ponad 100-letniej tradycji, doświadczeniu i trosce o klienta. producent Festina znana jest z różnorakości stylów oraz zaangażowania w sport. Festina od lat wspiera wyścigi kolarskie Tour de France i Tour de Pologne. Powstały jeszcze serie zegarków inspirowane tymi wydarzeniami. Zegarki Festina słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania. Potwierdzeniem jest rola, jaką marka odgrywa w trakcie wyścigów kolarskich – zajmuje się mierzeniem czasu, co przy tego typu wydarzeniach sportowych wymaga nie lada precyzji. W sporcie liczą się setne sekundy. Podstawowe wyjątkowo popularne serie zegarków to Festina Classic, Chronograph czy Multifunction. Seria Mademoiselle to specjalna żeńska seria zegarków, tworzona z myślą o paniach i ich potrzebach. Dla mężczyzn bardzo polecane są modele Automatic Skeleton z widoczną pracą mechanizmu zegarka. Funkcja ta pozwala na ciągłe śledzenie pracy mechanizmu. Jest to ciekawe rozwiązanie jednocześnie dla zwolenników zegarków, jak i nowicjuszy, którzy rozpoczynają przygodę z zegarkami mechanicznymi. Festina to firma bezspornie warta Twojej uwagi.
 • Producent Festina 
 • Styl elegancki 
 • Kolor tarczy różowy 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

4 ★   Festina 20602/2

Festina 20602/2 Najniższa Cena Online Nazwa marki pochodzi od łacińskiej sentencji festina lente, co oznacza – „spiesz się powoli". Festina to jedna z najmocniej docenionych i uznanych marek branży zegarmistrzowskiej. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza ponad 100-letniej tradycji, doświadczeniu i trosce o klienta. firma Festina znana jest z różnorakości stylów i zaangażowania w sport. Festina od lat wspiera wyścigi kolarskie Tour de France oraz Tour de Pologne. Powstały ponadto serie zegarków inspirowane tymi wydarzeniami. Zegarki Festina słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania. Potwierdzeniem jest rola, jaką producent odgrywa podczas wyścigów kolarskich – zajmuje się mierzeniem czasu, co przy takich wydarzeniach sportowych wymaga nie lada precyzji. W sporcie liczą się setne sekundy. Podstawowe bardzo lubiane serie zegarków to Festina Classic, Chronograph czy Multifunction. Linia Mademoiselle to specjalna kobieca linia zegarków, tworzona z myślą o kobietach i ich potrzebach. Dla panów niezwykle rekomendowane są modele Automatic Skeleton z widoczną pracą mechanizmu zegarka. Funkcja ta umożliwia ciągłe śledzenie pracy mechanizmu. Jest to niebanalne rozwiązanie równocześnie dla wielbicieli zegarków, jak i nowicjuszy, którzy rozpoczynają przygodę z zegarkami mechanicznymi. Festina to marka zdecydowanie warta Twojej uwagi.
 • Producent Festina 
 • Styl elegancki 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

5 ★   Festina 20507/1

Festina 20507/1 Najniższa Cena Online Nazwa producenta pochodzi od łacińskiej sentencji festina lente, co oznacza – „spiesz się powoli". Festina to jedna z najistotniej docenionych i szanowanych marek branży zegarmistrzowskiej. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza ponad 100-letniej tradycji, doświadczeniu i trosce o klienta. firma Festina znana jest z różnorakości stylów oraz zaangażowania w sport. Festina od lat wspiera wyścigi kolarskie Tour de France i Tour de Pologne. Powstały ponadto serie zegarków inspirowane tymi wydarzeniami. Zegarki Festina słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania. Potwierdzeniem jest rola, jaką producent odgrywa podczas wyścigów kolarskich – zajmuje się mierzeniem czasu, co przy tego typu wydarzeniach sportowych wymaga nie lada precyzji. W sporcie liczą się setne sekundy. Podstawowe bardzo popularne serie zegarków to Festina Classic, Chronograph czy Multifunction. Linia Mademoiselle to specjalna damska linia zegarków, wytwarzana z myślą o kobietach i ich potrzebach. Dla panów bardzo rekomendowane są modele Automatic Skeleton z widoczną pracą mechanizmu zegarka. Funkcja ta pozwala na ciągłe śledzenie pracy mechanizmu. Jest to niebanalne rozwiązanie jednocześnie dla fanów zegarków, jak i nowicjuszy, którzy rozpoczynają przygodę z zegarkami mechanicznymi. Festina to marka ewidentnie warta Twojej uwagi.
 • Producent Festina 
 • Styl elegancki 
 • Kolor tarczy szary 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

6 ★   Festina 20508/1

Festina 20508/1 Najniższa Cena Online Zegarek żeński Festina Boyfriend F20508/1 Festina Boyfriend F20508/1 - zegarek kobiecy w surowym wydaniu. Wykonany został ze stali szlachetnej/ stali chirurgicznej, która zachowuje swoje atutu wizualne poprzez mnóstwo sezonów. Czarna tarcza analogowa obudowana została mineralnym szkiełkiem. Czasomierz zaopatrzony został ze stali szlachetnej, prawidłowo się dopasowuje do nadgarstka. Urządzenia pozwala na kontakt z wodą oraz pływanie. we wnętrzu zegarka zamontowany został kwarcowy mechanizm, który działa starannie, margines błędu może wynieść -15/+21 sekund w skali miesiąca.Festina Boyfriend F20508/1 - zegarek damski to nieprzemijalne urządzenia, które powinno znaleźć się w garderobie każdej kobiety. pasuje jako dodatek do ubioru casualowego, wytwornego czy sportowego. Będzie efektownym dodatkiem codziennego lub na unikatowe okazje. Czasomierz ma 2-letnią gwarancję na usterki niewynikające z winy użytkownika.Jest to ciekawa propozycja na upominek dla bliskiej kobiety. ponadto na Państwa życzenie, możemy stworzyć dowolny grawer. Specyfikacja czasomierza Festina Boyfriend F20508/1 - zegarek damski Kod towaru F20508/1 Kod EAN 8430622761218 Gwarancja 2 lata kształt koperty krągła Mechanizm Kwarcowy (zasilany baterią) Pasek/Bransoleta Bransoleta Średnica koperty 34mm styl wysmakowane Szkło Mineralne Tarcza Ciemna Wodoodporność 50m (pływanie powierzchniowe) Materiał wykonania Stal szlachetna kolor Czarny, Żółte złoto Płeć kobiecy Nanoszenie koloru PVD/IP
 • Producent Festina 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

7 ★   Festina 20505/1

Festina 20505/1 Najniższa Cena Online Nazwa producenta pochodzi od łacińskiej sentencji festina lente, co oznacza – „spiesz się powoli". Festina to jedna z najistotniej docenionych i renomowanych marek branży zegarmistrzowskiej. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza ponad 100-letniej tradycji, doświadczeniu i dbałości o klienta. marka Festina znana jest z różnorakości stylów i zaangażowania w sport. Festina od lat wspiera wyścigi kolarskie Tour de France oraz Tour de Pologne. Powstały także serie zegarków inspirowane tymi wydarzeniami. Zegarki Festina słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania. Potwierdzeniem jest rola, jaką firma odgrywa w trakcie wyścigów kolarskich – zajmuje się mierzeniem czasu, co przy tego typu wydarzeniach sportowych wymaga nie lada precyzji. W sporcie liczą się setne sekundy. Podstawowe niezwykle popularne serie zegarków to Festina Classic, Chronograph czy Multifunction. Linia Mademoiselle to specjalna żeńska linia zegarków, wytwarzana z myślą o paniach i ich potrzebach. Dla panów szczególnie rekomendowane są modele Automatic Skeleton z widoczną pracą mechanizmu zegarka. Funkcja ta zezwala na ciągłe śledzenie pracy mechanizmu. Jest to niebanalne rozwiązanie jednocześnie dla miłośników zegarków, jak i nowicjuszy, którzy rozpoczynają przygodę z zegarkami mechanicznymi. Festina to marka bezdyskusyjnie warta Twojej uwagi.
 • Producent Festina 
 • Styl elegancki 
 • Wodoszczelność 10 ATM
 • Funkcje datownik, wodoszczelność 


[TOP6] Tanie zegarki damskie Festina – Ranking marzec 2023

Polecamy również poniższe zestawienie z damskimi zegarkami Festina, uszeregowane rosnąco według ceny.

1 ★   Festina 20600/3

Festina 20600/3 Najniższa Cena Online Nazwa producenta pochodzi od łacińskiej sentencji festina lente, co oznacza – „spiesz się powoli". Festina to jedna z najmocniej docenionych i uwielbianych marek branży zegarmistrzowskiej. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza ponad 100-letniej tradycji, doświadczeniu i trosce o klienta. producent Festina znana jest z różnorakości stylów, a także zaangażowania w sport. Festina od lat wspiera wyścigi kolarskie Tour de France oraz Tour de Pologne. Powstały też serie zegarków inspirowane tymi wydarzeniami. Zegarki Festina słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania. Potwierdzeniem jest rola, jaką producent odgrywa w trakcie wyścigów kolarskich – zajmuje się mierzeniem czasu, co przy tego typu wydarzeniach sportowych wymaga nie lada precyzji. W sporcie liczą się setne sekundy. Podstawowe bardzo lubiane serie zegarków to Festina Classic, Chronograph czy Multifunction. Kolekcja Mademoiselle to specjalna kobieca linia zegarków, wyprodukowana z myślą o paniach i ich potrzebach. Dla panów istotnie sugerowane są modele Automatic Skeleton z widoczną pracą mechanizmu zegarka. Funkcja ta pozwala na ciągłe śledzenie pracy mechanizmu. Jest to atrakcyjne rozwiązanie zarówno dla entuzjastów zegarków, jak i nowicjuszy, którzy rozpoczynają przygodę z zegarkami mechanicznymi. Festina to marka ewidentnie warta Twojej uwagi.
 • Producent Festina 
 • Styl elegancki 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

2 ★   Festina 20494/2

Festina 20494/2 Najniższa Cena Online Nazwa firmy pochodzi od łacińskiej sentencji festina lente, co oznacza – „spiesz się powoli". Festina to jedna z najistotniej docenionych i renomowanych marek branży zegarmistrzowskiej. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza ponad 100-letniej tradycji, doświadczeniu i dbałości o klienta. firma Festina znana jest z różnorakości stylów i zaangażowania w sport. Festina od lat wspiera wyścigi kolarskie Tour de France oraz Tour de Pologne. Powstały dodatkowo serie zegarków inspirowane tymi wydarzeniami. Zegarki Festina słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania. Potwierdzeniem jest rola, jaką marka odgrywa podczas wyścigów kolarskich – zajmuje się mierzeniem czasu, co przy tego typu wydarzeniach sportowych wymaga nie lada precyzji. W sporcie liczą się setne sekundy. Podstawowe niezwykle popularne serie zegarków to Festina Classic, Chronograph czy Multifunction. Seria Mademoiselle to specjalna żeńska seria zegarków, wykonana z myślą o paniach i ich potrzebach. Dla mężczyzn szczególnie sugerowane są modele Automatic Skeleton z widoczną pracą mechanizmu zegarka. Funkcja ta umożliwia ciągłe śledzenie pracy mechanizmu. Jest to ciekawe rozwiązanie równocześnie dla fanów zegarków, jak i nowicjuszy, którzy rozpoczynają przygodę z zegarkami mechanicznymi. Festina to firma bezsprzecznie warta Twojej uwagi.
 • Producent Festina 
 • Styl elegancki 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

3 ★   Festina 20507/1

Festina 20507/1 Najniższa Cena Online Nazwa producenta pochodzi od łacińskiej sentencji festina lente, co oznacza – „spiesz się powoli". Festina to jedna z najmocniej docenionych i uznanych marek branży zegarmistrzowskiej. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza ponad 100-letniej tradycji, doświadczeniu i trosce o klienta. producent Festina znana jest z rozmaitości stylów oraz zaangażowania w sport. Festina od lat wspiera wyścigi kolarskie Tour de France i Tour de Pologne. Powstały również serie zegarków inspirowane tymi wydarzeniami. Zegarki Festina słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania. Potwierdzeniem jest rola, jaką marka odgrywa w trakcie wyścigów kolarskich – zajmuje się mierzeniem czasu, co przy tego typu wydarzeniach sportowych wymaga nie lada precyzji. W sporcie liczą się setne sekundy. Podstawowe wyjątkowo modne serie zegarków to Festina Classic, Chronograph czy Multifunction. Kolekcja Mademoiselle to specjalna kobieca kolekcja zegarków, stworzona z myślą o kobietach i ich potrzebach. Dla panów stanowczo rekomendowane są modele Automatic Skeleton z widoczną pracą mechanizmu zegarka. Funkcja ta pozwala na ciągłe śledzenie pracy mechanizmu. Jest to atrakcyjne rozwiązanie zarówno dla zwolenników zegarków, jak i nowicjuszy, którzy rozpoczynają przygodę z zegarkami mechanicznymi. Festina to firma bezapelacyjnie warta Twojej uwagi.
 • Producent Festina 
 • Styl elegancki 
 • Kolor tarczy szary 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

4 ★   Festina 20508/1

Festina 20508/1 Najniższa Cena Online Zegarek żeński Festina Boyfriend F20508/1 Festina Boyfriend F20508/1 - zegarek żeński w minimalistycznym wydaniu. Stworzony został ze stali szlachetnej/ stali chirurgicznej, która zachowuje swoje atutu wizualne przez sporo sezonów. Czarna tarcza analogowa obudowana została mineralnym szkiełkiem. Czasomierz wyekwipowany został ze stali szlachetnej, prawidłowo się dostosowuje do nadgarstka. Urządzenia pozwala na kontakt z wodą oraz pływanie. wewnątrz zegarka zamontowany został kwarcowy mechanizm, który działa precyzyjnie, margines błędu może wynieść -15/+21 sekund w skali miesiąca.Festina Boyfriend F20508/1 - zegarek kobiecy to nieprzemijalne urządzenia, które powinno znaleźć się w garderobie każdej kobiety. nadaje się jako dodatek do ubioru casualowego, wytwornego czy sportowego. Będzie pięknym dodatkiem codziennego albo na nieszablonowe okazje. Czasomierz ma 2-letnią gwarancję na usterki niewynikające z winy użytkownika.Jest to niebanalna sugestia na podarunek dla bliskiej kobiety. dodatkowo na Państwa życzenie, możemy stworzyć dowolny grawer. Specyfikacja czasomierza Festina Boyfriend F20508/1 - zegarek żeński Kod towaru F20508/1 Kod EAN 8430622761218 Gwarancja 2 lata zarys koperty okrągła Mechanizm Kwarcowy (zasilany baterią) Pasek/Bransoleta Bransoleta Średnica koperty 34mm fason wytworne Szkło Mineralne Tarcza Ciemna Wodoodporność 50m (pływanie powierzchniowe) Materiał wykonania Stal szlachetna kolor Czarny, Żółte złoto Płeć żeński Nanoszenie koloru PVD/IP
 • Producent Festina 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

5 ★   Festina 20602/1

Festina 20602/1 Najniższa Cena Online Nazwa marki pochodzi od łacińskiej sentencji festina lente, co oznacza – „spiesz się powoli". Festina to jedna z najmocniej docenionych i szanowanych marek branży zegarmistrzowskiej. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza ponad 100-letniej tradycji, doświadczeniu i dbałości o klienta. producent Festina znana jest z różnorakości stylów oraz zaangażowania w sport. Festina od lat wspiera wyścigi kolarskie Tour de France, a także Tour de Pologne. Powstały na dodatek serie zegarków inspirowane tymi wydarzeniami. Zegarki Festina słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania. Potwierdzeniem jest rola, jaką producent odgrywa podczas wyścigów kolarskich – zajmuje się mierzeniem czasu, co przy takich wydarzeniach sportowych wymaga nie lada precyzji. W sporcie liczą się setne sekundy. Podstawowe nad wyraz popularne serie zegarków to Festina Classic, Chronograph czy Multifunction. Seria Mademoiselle to specjalna żeńska kolekcja zegarków, wytwarzana z myślą o paniach i ich potrzebach. Dla panów istotnie rekomendowane są modele Automatic Skeleton z widoczną pracą mechanizmu zegarka. Funkcja ta zezwala na ciągłe śledzenie pracy mechanizmu. Jest to niebanalne rozwiązanie zarówno dla wielbicieli zegarków, jak i nowicjuszy, którzy rozpoczynają przygodę z zegarkami mechanicznymi. Festina to marka zdecydowanie warta Twojej uwagi.
 • Producent Festina 
 • Styl elegancki 
 • Kolor tarczy różowy 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

6 ★   Festina 20602/2

Festina 20602/2 Najniższa Cena Online Nazwa producenta pochodzi od łacińskiej sentencji festina lente, co oznacza – „spiesz się powoli". Festina to jedna z najmocniej docenionych i uwielbianych marek branży zegarmistrzowskiej. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza ponad 100-letniej tradycji, doświadczeniu i trosce o klienta. firma Festina znana jest z różnorakości stylów, a także zaangażowania w sport. Festina od lat wspiera wyścigi kolarskie Tour de France i Tour de Pologne. Powstały dodatkowo serie zegarków inspirowane tymi wydarzeniami. Zegarki Festina słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania. Potwierdzeniem jest rola, jaką producent odgrywa w trakcie wyścigów kolarskich – zajmuje się mierzeniem czasu, co przy tego typu wydarzeniach sportowych wymaga nie lada precyzji. W sporcie liczą się setne sekundy. Podstawowe bardzo lubiane serie zegarków to Festina Classic, Chronograph czy Multifunction. Seria Mademoiselle to specjalna żeńska seria zegarków, wyprodukowana z myślą o kobietach i ich potrzebach. Dla mężczyzn bardzo rekomendowane są modele Automatic Skeleton z widoczną pracą mechanizmu zegarka. Funkcja ta zezwala na ciągłe śledzenie pracy mechanizmu. Jest to ciekawe rozwiązanie równocześnie dla wielbicieli zegarków, jak i nowicjuszy, którzy rozpoczynają przygodę z zegarkami mechanicznymi. Festina to producent bezdyskusyjnie warta Twojej uwagi.
 • Producent Festina 
 • Styl elegancki 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 


[TOP7] Ranking polecanych zegarków damskich – marzec 2023

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które pomoże wybrać najlepsze zegarki damskie.Jeżeli już zdecydowałeś się na konkretny produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z damskimi zegarkami Festina.

Tak szukali kupujący …

 • jaki zegarek damski Festina najlepszy,
 • zegarki damskie Festina ranking,
 • top10 zegarków damskich Festina opinie,
 • dobre zegarki damskie cena.