Ranking zegarków damskich Fossil eleganckich! Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.pl / Modne rankingi / Zegarki / Zegarki damskie / Ranking zegarki damskie Fossil eleganckie

Poniżej publikujemy aktualne na listopad 2022 zestawienie z damskimi zegarkami Fossil eleganckimi. Dokładamy wszelkich starań starając się podpowiedzieć, jaki zegarek damski Fossil elegancki będzie najlepszy. Zachęcamy do komentowania oraz wyrażania opinii.


[TOP10] Dobre zegarki damskie Fossil eleganckie – Ranking listopad 2022

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o zegarkach damskich Fossil eleganckich.

1 ★   Fossil ES2362

Fossil ES2362 Najniższa Cena Online Model ES2362 to nowoczesny czasomierz znanej i lubianej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie eleganckim dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES2362 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której kształt jest krągły, wytwarzana pozostała z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny. atrakcyjnie pokazuje się matowo-połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, modne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu znakomicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES2362 eksponuje rewelacyjnie przypasowana do koperty bransoleta, która masrebrny, wytworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm. Na bransolecie umieszczono 30 ładnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało wyśmienicie dobrane do całości, jest szczotkowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES2362 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień perfekcyjnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES2362 jest niezwykle czytelny. Ten modny kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES2362 jest nie tylko stylowym dodatkiem, ale też precyzyjnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES2362, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, świetnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj lunety stalowa 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Grubość koperty 6 mm
 • Szerokość koperty 17 mm
 • Wysokość koperty 34 mm

4 ★   Fossil ES3282

Fossil ES3282 Najniższa Cena Online Model ES3282 to nowoczesny czasomierz znanej i renomowanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3282 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której kształt jest okrągły, wytwarzana pozostała z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny. pięknie pokazuje się błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają połyskujące, lubiane kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki czemu nieprzeciętnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3282 akcentuje doskonale dobrana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wytworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm. Na bransolecie umieszczono 48 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało znakomicie dobrane do całości, jest polerowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES3282 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień genialnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3282 jest wyjątkowo czytelny. Na tarczy umieszczono akcentujące biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, pięknie uwydatniające damski wygląd. Ten modny kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zagwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3282 jest nie tylko wytwornym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3282, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, wspaniale pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj lunety stalowa 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Szerokość koperty 30 mm

5 ★   Fossil ES3203

Fossil ES3203 Najniższa Cena Online Model ES3203 to nowoczesny czasomierz znanej i cenionej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, lecz też będzie wysmakowanym dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Riley, model o symbolu ES3203 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 38.00 mm, której kształt jest okrągły, wytworzona została z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złoty. pięknie prezentuje się matowo-połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają błyszczące, popularne kryształy, w ilości 45 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 12.00 mm, dzięki temu doskonale będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3203 wyróżnia wyśmienicie dopasowana do koperty bransoleta, która ma odcień złoty, wytworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o błyszcząco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 18.00 mm. Na bransolecie umieszczono 30 ładnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało nieprzeciętnie dobrane do całości, jest szczotkowane i ma kolor złoty. Zegarek Fossil ES3203 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której beżowy odcień nadzwyczajnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry arabskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3203 jest niezwykle czytelny. Na tarczy umieszczono podkreślające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 19 sztuk, pięknie uwydatniające kobiecy wygląd. Ten modny żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 10ATM, zezwalającą na kąpiel, a nawet pływanie z nurkowaniem bez akwalungu, którą gwarantuje zakręcane wieczko. Model ES3203 jest nie tylko wykwintnym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem, który prócz wyodrębnionia aktualnej godziny posiada multidatownik, czyli rozbudowany datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3203, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, nadzwyczajnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy żółty, szary 
 • Kolor paska żółty 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj lunety stalowa 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 10 ATM
 • Funkcje stoper, datownik, wodoszczelność 
 • Grubość koperty 12 mm
 • Szerokość koperty 38 mm

9 ★   Fossil ES3020

Fossil ES3020 Najniższa Cena Online Model ES3020 to postępowy czasomierz znanej i uznanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, lecz też będzie wysmakowanym dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES3020 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której kształt jest krągły, produkowana została z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego. ładnie przedstawia się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, popularne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu znakomicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3020 eksponuje doskonale przypasowana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, wyprodukowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm. Na bransolecie umieszczono 30 pięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało nadzwyczajnie dostosowane do całości, jest szczotkowane i ma odcień różowego złota. Zegarek Fossil ES3020 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której złoto różowy odcień wspaniale komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES3020 jest bardzo czytelny. Ten lubiany kobiecy zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3020 jest nie tylko szykownym dodatkiem, ale też precyzyjnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3020, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, znakomicie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Szerokość koperty 34 mm

10 ★   Fossil ES3284

Fossil ES3284 Najniższa Cena Online Model ES3284 to innowacyjny czasomierz znanej i uznanej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek kobiecy nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie wykwintnym dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3284 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której kształt jest krągły, tworzona została z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego. atrakcyjnie pokazuje się błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają błyszczące, popularne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki czemu znakomicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3284 podkreśla nadzwyczajnie dobrana do koperty bransoleta, która ma kolor złota różowego, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm. Na bransolecie umieszczono 48 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało idealnie dopasowane do całości, jest polerowane i ma odcień różowego złota. Zegarek Fossil ES3284 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień rewelacyjnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3284 jest nad wyraz czytelny. Na tarczy umieszczono akcentujące biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, atrakcyjnie uwydatniające damski wygląd. Ten modny damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko. Model ES3284 jest nie tylko stylowym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3284, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, doskonale pasującym na nadgarstek każdej nowoczesnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl elegancki, sportowy, fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, różowy 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 


[TOP6] Tanie zegarki damskie Fossil eleganckie – Ranking listopad 2022

Polecamy również poniższe zestawienie z damskimi zegarkami Fossil eleganckimi, uszeregowane rosnąco według ceny.

1 ★   Fossil ES3282

Fossil ES3282 Najniższa Cena Online Model ES3282 to innowacyjny czasomierz znanej i uwielbianej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie stylowym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3282 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której zarys jest kolisty, tworzona pozostała z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny. atrakcyjnie pokazuje się błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają połyskujące, popularne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki czemu świetnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3282 eksponuje rewelacyjnie dopasowana do koperty bransoleta, która masrebrny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm. Na bransolecie umieszczono 48 atrakcyjnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało nadzwyczajnie dopasowane do całości, jest polerowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES3282 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień świetnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3282 jest szczególnie czytelny. Na tarczy umieszczono wyróżniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, efektownie uwydatniające damski wygląd. Ten popularny kobiecy zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko. Model ES3282 jest nie tylko stylowym dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3282, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, genialnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj lunety stalowa 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Szerokość koperty 30 mm

2 ★   Fossil ES2362

Fossil ES2362 Najniższa Cena Online Model ES2362 to progresywny czasomierz znanej i cenionej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek kobiecy nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie wysmakowanym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES2362 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której kształt jest kolisty, wytworzona pozostała z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny. spektakularnie przedstawia się matowo-błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają lśniące, popularne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu nieprzeciętnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES2362 podkreśla znakomicie dostosowana do koperty bransoleta, która masrebrny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm. Na bransolecie umieszczono 30 atrakcyjnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało nadzwyczajnie dobrane do całości, jest szczotkowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES2362 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień znakomicie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES2362 jest nad wyraz czytelny. Ten lubiany żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES2362 jest nie tylko wyszukanym dodatkiem, ale też dokładnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES2362, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, perfekcyjnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj lunety stalowa 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Grubość koperty 6 mm
 • Szerokość koperty 17 mm
 • Wysokość koperty 34 mm

5 ★   Fossil ES3284

Fossil ES3284 Najniższa Cena Online Model ES3284 to progresywny czasomierz znanej i cenionej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie stylowym dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3284 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której zarys jest kolisty, tworzona została z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego. przepięknie ukazuje się połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają lśniące, modne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki temu znakomicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3284 akcentuje doskonale dobrana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm. Na bransolecie umieszczono 48 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało nadzwyczajnie dobrane do całości, jest polerowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3284 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień nieprzeciętnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3284 jest nad wyraz czytelny. Na tarczy umieszczono uwydatniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, ładnie eksponujące kobiecy wygląd. Ten modny damski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3284 jest nie tylko wykwintnym dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3284, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, znakomicie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl elegancki, sportowy, fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, różowy 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 


[TOP7] Ranking polecanych damskich zegarków w stylu eleganckim – listopad 2022

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które pomoże wybrać najlepsze eleganckie zegarki damskie.Jeżeli już zdecydowałeś się na konkretny produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z damskimi zegarkami Fossil eleganckimi.

Tak szukali kupujący …

 • jaki zegarek damski Fossil elegancki najlepszy,
 • zegarki damskie Fossil eleganckie ranking,
 • top10 zegarków damskich Fossil eleganckich opinie,
 • dobre eleganckie zegarki damskie cena.