Ranking zegarków damskich Fossil fashion! Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.pl / Modne rankingi / Zegarki / Zegarki damskie / Ranking zegarki damskie Fossil fashion

Poniżej publikujemy aktualne na maj 2023 zestawienie z damskimi zegarkami Fossil fashion. Dokładamy wszelkich starań starając się podpowiedzieć, jaki zegarek damski Fossil fashion będzie najlepszy. Zachęcamy do komentowania oraz wyrażania opinii.


[TOP10] Dobre zegarki damskie Fossil fashion – Ranking maj 2023

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o zegarkach damskich Fossil fashion.

1 ★   Fossil ES3202

Fossil ES3202 Najniższa Cena Online Model ES3202 to progresywny czasomierz znanej i szanowanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie wykwintnym dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Riley, model o symbolu ES3202 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 38.00 mm, której kształt jest kolisty, wykonana została z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny. efektownie przedstawia się matowo-błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają lśniące, popularne kryształy, w ilości 45 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 12.00 mm, dzięki czemu idealnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3202 wyróżnia rewelacyjnie dopasowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wytwarzana z wysokiej jakości stali szlachetnej o lśniąco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 18.00 mm. Na bransolecie umieszczono 30 atrakcyjnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało genialnie przypasowane do całości, jest szczotkowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES3202 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień perfekcyjnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry arabskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3202 jest szczególnie czytelny. Na tarczy umieszczono podkreślające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 19 sztuk, pięknie wyróżniające żeński wygląd. Ten modny kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 10ATM, zezwalającą na kąpiel, a nawet pływanie z nurkowaniem bez akwalungu, którą gwarantuje zakręcane wieczko. Model ES3202 jest nie tylko eleganckim dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem, który prócz wyszczególnionia aktualnej godziny posiada multidatownik, czyli rozbudowany datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3202, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, genialnie pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl elegancki, fashion, klasyczny 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj lunety stalowa 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje stoper, datownik, wodoszczelność 
 • Grubość koperty 12 mm
 • Szerokość koperty 38 mm
 • Wysokość koperty 44 mm

2 ★   Fossil ES3545

Fossil ES3545 Najniższa Cena Online Model ES3545 to progresywny czasomierz znanej i cenionej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie wykwintnym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Jacqueline, model o symbolu ES3545 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 36.00 mm, której zarys jest krągły, wytwarzana została z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny. ładnie ukazuje się połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają połyskujące, modne kryształy, w ilości 70 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki temu wspaniale będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3545 podkreśla świetnie dopasowana do koperty bransoleta, która masrebrny, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 14.00 mm. Na bransolecie umieszczono 40 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało genialnie przypasowane do całości, jest polerowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES3545 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień nadzwyczajnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3545 jest bardzo czytelny. Ten modny żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 3ATM broniącą przed zachlapaniami, np. W trakcie deszczu czy mycia dłoni, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3545 jest nie tylko szykownym dodatkiem, ale też dokładnym czasomierzem, który prócz wskazania aktualnej godziny posiada wskazujący dzień miesiąca datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3545, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, doskonale pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary, biały 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 3 ATM
 • Funkcje datownik, wodoszczelność 


[TOP6] Tanie zegarki damskie Fossil fashion – Ranking maj 2023

Polecamy również poniższe zestawienie z damskimi zegarkami Fossil fashion, uszeregowane rosnąco według ceny.

1 ★   Fossil ES3545

Fossil ES3545 Najniższa Cena Online Model ES3545 to progresywny czasomierz znanej i szanowanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie eleganckim dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Jacqueline, model o symbolu ES3545 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 36.00 mm, której zarys jest okrągły, wykonana pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny. efektownie prezentuje się połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają lśniące, popularne kryształy, w ilości 70 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu perfekcyjnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3545 akcentuje genialnie dostosowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 14.00 mm. Na bransolecie umieszczono 40 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało wyśmienicie przypasowane do całości, jest polerowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES3545 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień znakomicie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3545 jest wyjątkowo czytelny. Ten popularny żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 3ATM chroniącą przed zachlapaniami, np. Podczas deszczu czy mycia dłoni, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3545 jest nie tylko wykwintnym dodatkiem, ale też dokładnym czasomierzem, który prócz wyróznionia aktualnej godziny posiada wskazujący dzień miesiąca datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3545, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, wyśmienicie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary, biały 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 3 ATM
 • Funkcje datownik, wodoszczelność 

2 ★   Fossil ES3202

Fossil ES3202 Najniższa Cena Online Model ES3202 to innowacyjny czasomierz znanej i uwielbianej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie wysmakowanym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Riley, model o symbolu ES3202 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 38.00 mm, której kształt jest krągły, wykonana pozostała z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny. pięknie prezentuje się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają lśniące, popularne kryształy, w ilości 45 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 12.00 mm, dzięki temu nieprzeciętnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3202 uwydatnia nadzwyczajnie dobrana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wyprodukowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o lśniąco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 18.00 mm. Na bransolecie umieszczono 30 ładnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało rewelacyjnie dopasowane do całości, jest szczotkowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES3202 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień nieprzeciętnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry arabskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3202 jest nad wyraz czytelny. Na tarczy umieszczono wyróżniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 19 sztuk, pięknie uwydatniające żeński wygląd. Ten modny damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 10ATM, zezwalającą na kąpiel, a nawet pływanie z nurkowaniem bez akwalungu, którą gwarantuje zakręcane wieczko. Model ES3202 jest nie tylko wysmakowanym dodatkiem, ale też starannym czasomierzem, który prócz wyszczególnionia aktualnej godziny posiada multidatownik, czyli rozbudowany datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3202, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, perfekcyjnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl elegancki, fashion, klasyczny 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj lunety stalowa 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje stoper, datownik, wodoszczelność 
 • Grubość koperty 12 mm
 • Szerokość koperty 38 mm
 • Wysokość koperty 44 mm


[TOP7] Ranking polecanych damskich zegarków w stylu fashion – maj 2023

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które pomoże wybrać najlepsze zegarki damskie fashion.Jeżeli już zdecydowałeś się na konkretny produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z damskimi zegarkami Fossil fashion.

Tak szukali kupujący …

 • jaki zegarek damski Fossil fashion najlepszy,
 • zegarki damskie Fossil fashion ranking,
 • top10 zegarków damskich Fossil fashion opinie,
 • dobre zegarki damskie fashion cena.