Ranking zegarków damskich Fossil fashion! Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.pl / Modne rankingi / Zegarki / Zegarki damskie / Ranking zegarki damskie Fossil fashion

Poniżej publikujemy aktualne na listopad 2022 zestawienie z damskimi zegarkami Fossil fashion. Dokładamy wszelkich starań starając się podpowiedzieć, jaki zegarek damski Fossil fashion będzie najlepszy. Zachęcamy do komentowania oraz wyrażania opinii.


[TOP10] Dobre zegarki damskie Fossil fashion – Ranking listopad 2022

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o zegarkach damskich Fossil fashion.

1 ★   Fossil ES2362

Fossil ES2362 Najniższa Cena Online Model ES2362 to nowoczesny czasomierz znanej i lubianej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES2362 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której zarys jest okrągły, wytworzona pozostała z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny. atrakcyjnie ukazuje się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają lśniące, popularne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki temu wyśmienicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES2362 uwydatnia świetnie dostosowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm. Na bransolecie umieszczono 30 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało idealnie przypasowane do całości, jest szczotkowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES2362 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień perfekcyjnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES2362 jest niezwykle czytelny. Ten lubiany damski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES2362 jest nie tylko gustownym dodatkiem, lecz też precyzyjnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES2362, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, świetnie pasującym na nadgarstek każdej nowoczesnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj lunety stalowa 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Grubość koperty 6 mm
 • Szerokość koperty 17 mm
 • Wysokość koperty 34 mm

2 ★   Fossil ES3588

Fossil ES3588 Najniższa Cena Online Model ES3588 to innowacyjny czasomierz znanej i szanowanej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Stella, model o symbolu ES3588 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 38.00 mm, której kształt jest okrągły, wyprodukowana pozostała z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i mametaliczny. efektownie przedstawia się błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, popularne kryształy, w ilości 92 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 11.00 mm, dzięki czemu świetnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3588 uwydatnia wyśmienicie dobrana do koperty bransoleta, która masrebrny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 18.00 mm. Na bransolecie umieszczono 30 pięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało nieprzeciętnie przypasowane do całości, jest polerowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES3588 działa na dokładnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień wspaniale komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry arabskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3588 jest bardzo czytelny. Ten modny damski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zagwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3588 jest nie tylko gustownym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem, który prócz wyróznionia aktualnej godziny ma multidatownik, czyli rozbudowany datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3588, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, perfekcyjnie pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje datownik, wodoszczelność 
 • Grubość koperty 11 mm

3 ★   Fossil ES3737

Fossil ES3737 Najniższa Cena Online Model ES3737 to progresywny czasomierz znanej i renomowanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek kobiecy nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, lecz też będzie wykwintnym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Jacqueline, model o symbolu ES3737 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 36.00 mm, której zarys jest krągły, wyprodukowana pozostała z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złoty. przepięknie pokazuje się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 7.00 mm, dzięki temu wspaniale będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3737 eksponuje wspaniale dobrany do koperty pasek, który ma kolor brązowy, stworzony z komfortowej w wykorzystywaniu skóry i szerokości przy uszkach koperty 14.00 mm. Zapięcie zostało idealnie dobrane do całości, jest polerowane i ma kolor złoty. Zegarek Fossil ES3737 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień wyśmienicie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3737 jest niezwykle czytelny. Ten popularny kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 3ATM broniącą przed zachlapaniami, np. W trakcie deszczu czy mycia rąk, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko. Model ES3737 jest nie tylko wytwornym dodatkiem, ale też starannym czasomierzem, który prócz wyróznionia aktualnej godziny ma wskazujący dzień miesiąca datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3737, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, doskonale pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, szary 
 • Rodzaj paska pasek skórzany 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 3 ATM
 • Funkcje datownik, wodoszczelność 
 • Grubość koperty 7 mm
 • Szerokość koperty 36 mm

4 ★   Fossil ES3862

Fossil ES3862 Najniższa Cena Online Model ES3862 to progresywny czasomierz znanej i lubianej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, lecz też będzie eleganckim dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Georgia, model o symbolu ES3862 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 26.00 mm, której zarys jest kolisty, wytwarzana została z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego. ładnie przedstawia się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu nadzwyczajnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3862 podkreśla znakomicie przypasowany do koperty pasek, który ma kolor szary, wyprodukowany z komfortowej w stosowaniu skóry i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm. Zapięcie pozostało idealnie dopasowane do całości, jest polerowane i ma odcień różowego złota. Zegarek Fossil ES3862 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której złoto różowy odcień rewelacyjnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry arabskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3862 jest niezwykle czytelny. Ten lubiany żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3862 jest nie tylko gustownym dodatkiem, ale też precyzyjnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3862, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, genialnie pasującym na nadgarstek każdej postępowej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska pasek skórzany 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Grubość koperty 8 mm
 • Szerokość koperty 7 mm

5 ★   Fossil ES3970

Fossil ES3970 Najniższa Cena Online Model ES3970 firmy Fossil to gustowny zegarek naręczny żeński, który jest wyekwipowany w pomysłowe rozwiązania i funkcje. Typową stylistykę czasomierza osiągnięto dzięki tarczy w kolorze różowo złotym. Koperta szeroka jest na 36 mm, a także ma grubość 8 mm - znamionuje się kolistym kształtem. Marka Fossil to obecnie jeden z najmocniej eksponujących się brandów na rynku zegarków powiązanych z modą. Są to zegarki pochodzące ze Stanów Zjednoczonych, które zniewalają nas swoim wyglądem i oryginalnością. marka Fossil bezustannie jest na topie i nieraz aktualizuje swoje kolekcjezawsze wytwarzać trendy. Zegarek ES3970 wyposażony jest w mechanizm zasilany konwencjonalną baterią kwarcową. Wytrzymała bransoleta różowo złotego koloru wytwarzana ze stali rdzoodpornej zagwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość. Kopertę zrobiono ze stali nierdzewnej która wytrzymałość na korozję, a także działanie czynników atmosferycznych. Zegarek ten posiada specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które zagwarantuje mu wytrzymałość na większość zarysowań w rutynowym stosowaniu. odporność na drobne zamoczenie np. W czasie deszczu zapewnia klasa wodoszczelności WR 30. Markowy design niewątpliwie zachwyci osoby ceniące wyjątkowy wygląd czasomierza. Do zegarka oczywiście dodawane jest markowe pudełko producenta. marka za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 3 ATM
 • Funkcje datownik, wodoszczelność 
 • Grubość koperty 8 mm
 • Szerokość koperty 14 mm

7 ★   Fossil ES3282

Fossil ES3282 Najniższa Cena Online Model ES3282 to nowoczesny czasomierz znanej i lubianej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie eleganckim dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3282 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której zarys jest kolisty, wyprodukowana pozostała z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny. ładnie prezentuje się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają lśniące, popularne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki temu wyśmienicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3282 wyróżnia idealnie dobrana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm. Na bransolecie umieszczono 48 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało doskonale dostosowane do całości, jest polerowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES3282 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień świetnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3282 jest nad wyraz czytelny. Na tarczy umieszczono wyróżniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, spektakularnie uwydatniające żeński wygląd. Ten lubiany żeński zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3282 jest nie tylko wykwintnym dodatkiem, lecz też starannym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3282, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, perfekcyjnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj lunety stalowa 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Szerokość koperty 30 mm

8 ★   Fossil ES3203

Fossil ES3203 Najniższa Cena Online Model ES3203 to nowoczesny czasomierz znanej i renomowanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Riley, model o symbolu ES3203 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 38.00 mm, której kształt jest kolisty, wykonana została z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złoty. pięknie przedstawia się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, popularne kryształy, w ilości 45 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 12.00 mm, dzięki czemu nadzwyczajnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3203 podkreśla świetnie przypasowana do koperty bransoleta, która ma odcień złoty, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o lśniąco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 18.00 mm. Na bransolecie umieszczono 30 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało wspaniale dopasowane do całości, jest szczotkowane i ma odcień złoty. Zegarek Fossil ES3203 działa na dokładnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której beżowy odcień perfekcyjnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry arabskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3203 jest niezwykle czytelny. Na tarczy umieszczono uwydatniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 19 sztuk, efektownie wyróżniające kobiecy wygląd. Ten popularny damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 10ATM, pozwalającą na kąpiel, a nawet pływanie z nurkowaniem bez akwalungu, którą zagwarantuje zakręcane wieczko. Model ES3203 jest nie tylko wysmakowanym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem, który prócz wyodrębnionia aktualnej godziny ma multidatownik, czyli rozbudowany datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3203, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, znakomicie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy żółty, szary 
 • Kolor paska żółty 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj lunety stalowa 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 10 ATM
 • Funkcje stoper, datownik, wodoszczelność 
 • Grubość koperty 12 mm
 • Szerokość koperty 38 mm

9 ★   Fossil ES3284

Fossil ES3284 Najniższa Cena Online Model ES3284 to nowoczesny czasomierz znanej i uwielbianej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezawaryjnie wskazywał czas, ale też będzie wysmakowanym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3284 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której zarys jest kolisty, wykonana pozostała z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złota różowego. atrakcyjnie prezentuje się połyskujące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a wyjątkowego charakteru dodają lśniące, modne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki czemu wyśmienicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej nowoczesnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3284 eksponuje perfekcyjnie dopasowana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm. Na bransolecie umieszczono 48 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało genialnie dobrane do całości, jest polerowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3284 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień nieprzeciętnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3284 jest niezwykle czytelny. Na tarczy umieszczono podkreślające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, pięknie wyróżniające żeński wygląd. Ten lubiany damski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3284 jest nie tylko wytwornym dodatkiem, lecz też precyzyjnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3284, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl elegancki, sportowy, fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, różowy 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

10 ★   Fossil ES3020

Fossil ES3020 Najniższa Cena Online Model ES3020 to innowacyjny czasomierz znanej i uwielbianej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie eleganckim dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w linii zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES3020 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której kształt jest krągły, wytwarzana została z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złota różowego. spektakularnie prezentuje się matowo-błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają błyszczące, modne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki temu genialnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3020 podkreśla genialnie dostosowana do koperty bransoleta, która ma kolor złota różowego, wytwarzana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm. Na bransolecie umieszczono 30 ładnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało nieprzeciętnie dostosowane do całości, jest szczotkowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3020 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której złoto różowy odcień wyśmienicie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES3020 jest szczególnie czytelny. Ten lubiany kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko. Model ES3020 jest nie tylko szykownym dodatkiem, ale też starannym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3020, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, perfekcyjnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Szerokość koperty 34 mm


[TOP6] Tanie zegarki damskie Fossil fashion – Ranking listopad 2022

Polecamy również poniższe zestawienie z damskimi zegarkami Fossil fashion, uszeregowane rosnąco według ceny.

1 ★   Fossil ES3282

Fossil ES3282 Najniższa Cena Online Model ES3282 to innowacyjny czasomierz znanej i uznanej producenta na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie gustownym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3282 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której zarys jest krągły, wytworzona pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny. przepięknie prezentuje się błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają połyskujące, lubiane kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki temu wyśmienicie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES3282 eksponuje genialnie dopasowana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wytworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm. Na bransolecie umieszczono 48 ładnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie pozostało perfekcyjnie dobrane do całości, jest polerowane i masrebrny. Zegarek Fossil ES3282 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień nieprzeciętnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3282 jest szczególnie czytelny. Na tarczy umieszczono wyróżniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, atrakcyjnie akcentujące damski wygląd. Ten popularny damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą zapewnia zatrzaskowe wieczko. Model ES3282 jest nie tylko stylowym dodatkiem, lecz też precyzyjnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES3282, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, świetnie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj lunety stalowa 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Szerokość koperty 30 mm

2 ★   Fossil ES3708

Fossil ES3708 Najniższa Cena Online wyszukany żeński zegarek Fossil Jacqueline ES3708 o wyszukanym designie doda każdej Twojej kreacji prestiżu i niesamowitego uroku.*Brązowy pasek powstał z wysokiej klasy skóry naturalnej, której solidność pozwoli Ci na długookresowe wykorzystywanie czasomierza bez konieczności zamiany paska na nowy.kolista koperta zegarka w odcieniu srebra tworzona jest z najwyższej jakości polerowanej stali szlachetnej, która nie mieści niklu i chromu. Nie musisz więc martwić się o reakcje alergiczne w kontakcie ze skórą. Ten szlachetny materiał nie czernieje, jest wyjątkowo trwały i wytrzymały na zarysowania. Niezwykłe piękno i nieprzeciętny wygląd Twojego czasomierza będzie oszałamiał przez długi czas używania.Dopełnieniem całości jest biała tarcza z detalami w srebrnej kolorystyce - indeksami godzin, wskazówkami i logo amerykańskiej producenta Fossil. Tarcza posiada datownik, który prezentuje dzień miesiąca. Będzie on dla Ciebie niedużym przypomnieniem wszelkich ważnych dat!Ochronę dla tarczy zagwarantuje szkło mineralne, które dzięki swej sprężystości i wytrzymałości, wytrzymałe jest na pęknięcia i zarysowania.efektowny zegarek Fossil wyekwipowano w skrupulatny japoński mechanizm kwarcowy marki Miyota, wytworzony przez firmę Citizen. Dzięki zasilającej go baterii o długiej żywotności będziesz mogła radować się wykwintnym dodatkiem przez dużo miesięcy.damski model Jacqueline posiada wodoszczelność na poziomie 3ATM, która chroni go przed małymi zachlapaniami takimi jak mycie rąk czy deszcz. Od dzisiaj możesz wyglądać modnie o każdej porze roku i w każdych warunkach pogody!Zegarek Fossil posiada 2-letnią gwarancję realizowaną w polskim autoryzowanym serwisie.Obok wzornictwa zegarka Fossil Jacqueline ES3708 miłośniczki minimalizmu i klasyki nie przejdą obojętnie!***Najważniejsze parametry zegarka Fossil Jacqueline ES3708:• mechanizm kwarcowy - zasilany baterią o długiej żywotności• szkło mineralne - wytrzymałe na pęknięcia i zarysowania• datownik - dzień miesiąca• wodoszczelność 3ATM - odporność na znikome zachlapania, np. Deszcz, mycie dłoni• 2 letnia gwarancja realizowana w polskim autoryzowanym serwisie markiUżyte materiały:• koperta - stal szlachetna chirurgiczna• pasek - skóra naturalna• dekiel - stal szlachetna chirurgiczna• szkło - mineralneTechnologie:• mechanizm kwarcowy - to bezusterkowe serce zegarka, użytkowane jest poprzez największe i najistotniej szanowane firmy zegarków. Zagwarantuje długą żywotność baterii i precyzję wskazań na poziomie +/- 2 - 0 sec. Na miesiącWyposażenie:• wyszukane firmowe opakowanie - idealne na podarunek• karta gwarancyjna...
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, brązowy, szary 
 • Kolor paska brązowy 
 • Rodzaj paska pasek skórzany 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje datownik, wodoszczelność 
 • Grubość koperty 8 mm
 • Szerokość koperty 14 mm

3 ★   Fossil ES3737

Fossil ES3737 Najniższa Cena Online Model ES3737 to nowoczesny czasomierz znanej i szanowanej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie eleganckim dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Jacqueline, model o symbolu ES3737 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 36.00 mm, której zarys jest kolisty, wytwarzana pozostała z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złoty. efektownie przedstawia się lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 7.00 mm, dzięki temu doskonale będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3737 podkreśla znakomicie przypasowany do koperty pasek, który ma kolor brązowy, wykonany z wygodnej w użytkowaniu skóry i szerokości przy uszkach koperty 14.00 mm. Zapięcie zostało nieprzeciętnie dopasowane do całości, jest polerowane i ma kolor złoty. Zegarek Fossil ES3737 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień nadzwyczajnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3737 jest bardzo czytelny. Ten popularny kobiecy zegarek Fossil posiada wodoszczelność 3ATM chroniącą przed zachlapaniami, np. W trakcie deszczu czy mycia rąk, którą zagwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3737 jest nie tylko wytwornym dodatkiem, lecz też precyzyjnym czasomierzem, który prócz wyodrębnionia aktualnej godziny posiada wskazujący dzień miesiąca datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3737, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, wspaniale pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, szary 
 • Rodzaj paska pasek skórzany 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 3 ATM
 • Funkcje datownik, wodoszczelność 
 • Grubość koperty 7 mm
 • Szerokość koperty 36 mm

4 ★   Fossil ES2362

Fossil ES2362 Najniższa Cena Online Model ES2362 to innowacyjny czasomierz znanej i cenionej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie wytwornym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Jesse, model o symbolu ES2362 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 34.00 mm, której zarys jest okrągły, wykonana pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny. pięknie demonstruje się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają błyszczące, modne kryształy, w ilości 30 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 8.00 mm, dzięki czemu nadzwyczajnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej innowacyjnej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES2362 akcentuje idealnie dobrana do koperty bransoleta, która mametaliczny, wytwarzana z wysokiej jakości stali szlachetnej o błyszcząco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 15.00 mm. Na bransolecie umieszczono 30 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało świetnie przypasowane do całości, jest szczotkowane i mametaliczny. Zegarek Fossil ES2362 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której srebrny odcień perfekcyjnie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ES2362 jest niezwykle czytelny. Ten modny damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą zagwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES2362 jest nie tylko wyszukanym dodatkiem, ale też precyzyjnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najistotniej aktualnymi trendami i można go określić jako styl fashion. Zegarek Fossil ES2362, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, wspaniale pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj lunety stalowa 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Grubość koperty 6 mm
 • Szerokość koperty 17 mm
 • Wysokość koperty 34 mm

5 ★   Fossil ES4317

Fossil ES4317 Najniższa Cena Online Model ES4317 to nowoczesny czasomierz znanej i cenionej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek damski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, lecz też będzie stylowym dodatkiem do każdej stylizacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil SCARLETTE, model o symbolu ES4317 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 32.00 mm, której kształt jest kolisty, wytwarzana pozostała z wytrzymałej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i masrebrny. Pięknie przedstawia się matowo-lśniące wykończenie, a unikatowego charakteru dodają błyszczące, modne kryształy osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 10.00 mm, dzięki temu nieprzeciętnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES4317 eksponuje rewelacyjnie dostosowana do koperty bransoleta, która masrebrny, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o połyskująco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 16.00 mm. Zegarek Fossil ES4317 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym przy pomocy baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której odcień rewelacyjnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES4317 jest wyjątkowo czytelny. Ten popularny damski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 5ATM. Model ES4317 jest nie tylko wykwintnym dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem, który prócz wyodrębnionia aktualnej godziny ma datownik. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES4317 , dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, znakomicie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

6 ★   Fossil ES3284

Fossil ES3284 Najniższa Cena Online Model ES3284 to innowacyjny czasomierz znanej i renomowanej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek żeński nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, lecz też będzie wykwintnym dodatkiem do każdej kreacji. Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Virginia, model o symbolu ES3284 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 30.00 mm, której kształt jest kolisty, wytworzona pozostała z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień złota różowego. przepięknie prezentuje się błyszczące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a unikatowego charakteru dodają lśniące, modne kryształy, w ilości 54 sztuk osadzone w obudowie, w kolorze neutralnym. Grubość koperty w tym modelu wynosi 9.00 mm, dzięki temu nadzwyczajnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej postępowej kobiety. Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ES3284 wyróżnia wyśmienicie dobrana do koperty bransoleta, która ma odcień złota różowego, wyprodukowana z wysokiej jakości stali szlachetnej o polerowanym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 7.00 mm. Na bransolecie umieszczono 48 przepięknie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało rewelacyjnie przypasowane do całości, jest polerowane i ma kolor różowego złota. Zegarek Fossil ES3284 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której metaliczny odcień doskonale komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza. Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES3284 jest niezwykle czytelny. Na tarczy umieszczono podkreślające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 32 sztuk, ładnie akcentujące damski wygląd. Ten modny kobiecy zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, pozwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie, którą gwarantuje zatrzaskowe wieczko. Model ES3284 jest nie tylko wykwintnym dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najbardziej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion. Zegarek Fossil ES3284, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, rewelacyjnie pasującym na nadgarstek każdej innowacyjnej kobiety.
 • Producent Fossil 
 • Styl elegancki, sportowy, fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, różowy 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Rodzaj dekla lity 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 


[TOP7] Ranking polecanych damskich zegarków w stylu fashion – listopad 2022

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które pomoże wybrać najlepsze zegarki damskie fashion.Jeżeli już zdecydowałeś się na konkretny produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z damskimi zegarkami Fossil fashion.

Tak szukali kupujący …

 • jaki zegarek damski Fossil fashion najlepszy,
 • zegarki damskie Fossil fashion ranking,
 • top10 zegarków damskich Fossil fashion opinie,
 • dobre zegarki damskie fashion cena.