Ranking zegarków damskich Lorus! Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.pl / Modne rankingi / Zegarki / Zegarki damskie / Ranking zegarki damskie Lorus

Poniżej publikujemy aktualne na marzec 2023 zestawienie z damskimi zegarkami Lorus. Dokładamy wszelkich starań starając się podpowiedzieć, jaki zegarek damski Lorus będzie najlepszy. Zachęcamy do komentowania oraz wyrażania opinii.


[TOP10] Dobre zegarki damskie Lorus – Ranking marzec 2023

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o zegarkach damskich Lorus.

2 ★   Lorus RG250PX9

Lorus RG250PX9 Najniższa Cena Online Zegarek żeński Lorus RG250PX-9 Już dziś wybierz swój nowy, wysmakowany, ergonomiczny, a co najważniejsze konwencjonalny zegarek, który sprawdzi się bez względu na okazję. Zegarek ten wyekwipowany został w bezawaryjny mechanizm kwarcowy, gwarantujący wieloletnią żywotność, a także dokładne odmierzanie czasu. Prosty, czytelny cyferblat w odcieniu rosegold przykryto szkłem mineralnym. Koperta zegarka połączona została ze stalową siatką mesh. Wodoszczelność 30M oznacza że, zegarek jest wytrzymały na zachlapania. Czasomierze te wytworzone są z bezpiecznych materiałów, które nie tylko nadają się dla osób z wrażliwą skórą, lecz i w dodatku dla alergików. Zegarek sprawdzi się jako prezent, który zachwyci swoim wyglądem, funkcjonalnością, a także będzie stanowił wartościową pamiątkę. Nasza producent proponuje także dodatkowo płatną usługę grawerowania, dzięki której możemy podarować bliskiej nam osobie pamiątkę w formie dedykacji na zegarku, co stanowi unikalny i wyjątkowy prezent. Nadzwyczajny na upominek dla kobiet szanujących sobie fason i elegancję. Mechanizm: W zegarku osadzony został mechanizm kwarcowy. Pasek/bransoleta: Stalowa siatka mesh. Koperta: Stalowa. Szkiełko: Mineralne. technika HQ PLATING IPS/IPG: Jonowa metoda napylania powłoki zegarka, gwarantująca jednolitą, gładką powierzchnię i podwyższoną odporność na ścieranie. Wodoszczelność: Wodoszczelność 30M oznacza, że zegarek jest niepodatny na zachlapania. Kolorystyka: Tarcza: kolor rosegold (różowe złoto), Wskazówki: kolor rosegold (różowe złoto), Koperta: odcień rosegold (różowe złoto), Siatka mesh: kolor rosegold (różowe złoto). Gwarancja: Podstawowy okres gwarancyjny na zegarki Lorus to 2 lata. Gwarancja podstawowa wystawiana jest poprzez nasz sklep tuż przed spakowaniem przesyłki. Kupowane u nas zegarki pochodzą z oficjalnej i legalnej Polskiej dystrybucji. wymiary: koperta: szer. 34 x 40 x 8 mm, średnica tarczy: 30 mm, szerokość siatki mesh: 14 mm, maksymalne zapięcie: ok. 20 cm, EAN:4894138343049. Co jest w zestawie? ✔ Oryginalny zegarek Lorus.✔ Firmowe pudełko Lorus.✔ Firmowa torebka Lorus.✔ Gwarancja 24 miesięcy, począwszy od dnia sprzedaży, honorowana poprzez serwis centralny importera i przedstawiciela zegarków ZIBI w Polsce.✔ Dowód zakupu.
 • Producent Lorus 
 • Styl elegancki, fashion, klasyczny 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 3 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Szerokość koperty 34 mm

3 ★   Lorus RG241PX9

Lorus RG241PX9 Najniższa Cena Online producent zegarków Lorus swoją historię tworzy od 1982 roku. Nie da się ukryć, że każdy z modeli ma w sobie elegancję, klasykę i prostotę. W ofercie zegarków wyszukamy jednocześnie wytworne modele, jak na dodatek te, które założymy do sportowego stroju. Lorus to wysokiej jakości zegarki, które przystępne są w niebanalnych cenach. Działają bezawaryjnie w każdych warunkach i sprostają wymaganiom nawet najszczególniej wymagających klientów. Zegarki asygnowane są z zasady do osób aktywnych, które lubią jednoczyć sportowy fason i funkcjonalność z nutką elegancji. Większość zegarków utrzymana jest w neutralnym, konwencjonalnym stylu, który będzie stosowny dla większości klientów. Sportowe modele marki Lorus posiadają rozbudowane chronografy, datowniki, a dzięki wodoszczelności, która sięga nawet 100m pozwala używać zegarka w trakcie pływania. Koperty realizowane są ze stali szlachetnej, co gwarantuje zegarkom długoletnią funkcjonalność. Dzięki możliwości wyboru paska skórzanego bądź bransolety, możemy skonsolidować zegarek do własnego stylu. Tarcze zegarków są czytelne, kolorystycznie wyśmienicie połączone z paskami i indeksami.
 • Producent Lorus 
 • Styl klasyczny 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Grubość koperty 8 mm
 • Szerokość koperty 34 mm
 • Wysokość koperty 8 mm

5 ★   Lorus RP693AX9

Lorus RP693AX9 Najniższa Cena Online producent zegarków Lorus swoją historię kreuje od 1982 roku. Nie da się ukryć, że każdy z modeli ma w sobie elegancję, klasykę i prostotę. W ofercie zegarków kobiecych znajdziemy równocześnie gustowne modele, jak na dodatek te, które założymy do sportowego stroju. Lorus to wysokiej jakości zegarki, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Działają bezusterkowo w każdych warunkach i sprostają wymaganiom nawet najistotniej wymagających klientów. Zegarki asygnowane są przeważnie do osób aktywnych, które lubią scalać sportowy fason i funkcjonalność z nutką elegancji. Większość zegarków utrzymana jest w neutralnym, konwencjonalnym stylu, który będzie odpowiedni dla większości klientów. Sportowe modele firmy Lorus posiadają rozbudowane chronografy, datowniki, a dzięki wodoszczelności, która sięga nawet 100m pozwala używać zegarka podczas pływania. Koperty wykonywane są ze stali szlachetnej, co zagwarantuje zegarkom długoletnią funkcjonalność. Dzięki możliwości wyboru paska skórzanego bądź bransolety, możemy zespolić zegarek do własnego stylu. Tarcze zegarków są czytelne, kolorystycznie wyśmienicie połączone z paskami i indeksami.
 • Producent Lorus 
 • Styl klasyczny 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy biały, szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje datownik, wodoszczelność 
 • Szerokość koperty 40 mm
 • Wysokość koperty 9 mm

10 ★   Lorus RRX21GX9

Lorus RRX21GX9 Najniższa Cena Online Zegarek damsko-dziecięcy Lorus RRX21GX9 z linii Novak Djokovic Fundation. Zegarek damsko-dziecięcy Lorus RRX21GX9 bardzo skrupulatny kwarcowy mechanizm Seiko, zasilany baterią, której zasilanie przewidziane jest na około 3 lata. Koperta została tworzona z tworzywa nienaturalnego, na której umieszczono silikonowy biały pasek. Czas wyświetlany jest na analogowej tarczy, dzięki warstwie fluorescencyjnej na wskazówkach realne jest odczytanie godziny w ciemności. W zegarku tym można pływać i nurkować powierzchniowo, klasa wodoszczelności 100M. NOVAK DJOKOVIC FUNDATION Od stycznia 2014 r. Seiko jest partnerem fundacji Novaka Djokovic'a. Jako producent Seiko Watch Corporation, Lorus z dumą wspiera finansowo pracę charytatywną Novaka przy pomocy linii zegarków promujących jego fundację. Fundacja Novaka Djokovic'a została założona w 2007 r. W celu pomocy dzieciom upośledzonym w Serbii i na całym świecie. Wspiera kilka szkół i innych instytucji w Serbii, dbając edukację, sport i inne zajęcia z dziećmi, które w przeciwnym razie miałyby drobne szanse lub nie miałyby szans na swój rozwój. Potrzeby wielu z tych dzieci pokaźnie wzrosły w wyniku wyniszczających powodzi, które dotknęły cały region w maju 2014 r., Fundacja ciężko pracuje, żeby pomóc w ogromnych pracach związanych z odbudową, które były konieczne. linia zegarków Lorus jest przystępna w całej Europie, Australii i Azji, RPA i innych wybranych rynkach na całym świecie. aby dowiedzieć się więcej o fundacji, odwiedź jej stronę internetową http://novakdjokovicfoundation.org/. Zestawienie cech i funkcji:
 • Producent Lorus 
 • Kolor tarczy biały 


[TOP6] Tanie zegarki damskie Lorus – Ranking marzec 2023

Polecamy również poniższe zestawienie z damskimi zegarkami Lorus, uszeregowane rosnąco według ceny.

2 ★   Lorus RRX21GX9

Lorus RRX21GX9 Najniższa Cena Online Zegarek damsko-dziecięcy Lorus RRX21GX9 z kolekcji Novak Djokovic Fundation. Zegarek damsko-dziecięcy Lorus RRX21GX9 nad wyraz skrupulatny kwarcowy mechanizm Seiko, zasilany baterią, której zasilanie przewidziane jest na około 3 lata. Koperta została wytwarzana z tworzywa sztucznego, na której umieszczono silikonowy biały pasek. Czas wyświetlany jest na analogowej tarczy, dzięki warstwie fluorescencyjnej na wskazówkach osiągalne jest odczytanie godziny w ciemności. W zegarku tym można pływać i nurkować powierzchniowo, klasa wodoszczelności 100M. NOVAK DJOKOVIC FUNDATION Od stycznia 2014 r. Seiko jest partnerem fundacji Novaka Djokovic'a. Jako firma Seiko Watch Corporation, Lorus z dumą wspiera finansowo pracę charytatywną Novaka przy pomocy linii zegarków promujących jego fundację. Fundacja Novaka Djokovic'a została założona w 2007 r. W celu pomocy dzieciom upośledzonym w Serbii i na całym świecie. Wspiera kilka szkół i innych instytucji w Serbii, dbając edukację, sport i inne zajęcia z dziećmi, które w przeciwnym razie miałyby niewielkie szanse lub nie miałyby szans na swój rozwój. Zapotrzebowania wielu z tych dzieci znacznie wzrosły w wyniku wyniszczających powodzi, które dotknęły cały region w maju 2014 r., Fundacja ciężko pracuje, żeby pomóc w ogromnych pracach związanych z odbudową, które były niezbędne. kolekcja zegarków Lorus jest dostępna w całej Europie, Australii i Azji, RPA i innych wybranych rynkach na całym świecie. aby dowiedzieć się więcej o fundacji, odwiedź jej stronę internetową http://novakdjokovicfoundation.org/. Zestawienie cech i funkcji:
 • Producent Lorus 
 • Kolor tarczy biały 

4 ★   Lorus RG259QX9

Lorus RG259QX9 Najniższa Cena Online Od ponad 30 lat Lorus wprowadza na rynek wysokiej jakości zegarki kwarcowe. Dziesiątki milionów ludzi na całym świecie uczyniło zegarki Lorus swymi zegarkami. Dzięki lojalności tych konsumentów, marka osiągnęła międzynarodową reputację producenta solidnych i godnych zaufania czasomierzy. Spoglądając w przyszłość, Lorus składa taką oto obietnicę: Zegarki Lorus za każdym razem będą zaprojektowaneoszałamiać. Wyprodukowane żeby trwać. Lorus to producent, która za każdym razem zaskakuje nowymi pomysłami i nigdy nie idzie na kompromis w kwestii jakości. Jako producent SEIKO Watch Corporation, LORUS zapewnia nieskazitelną jakość, jaką może oferować jedynie najbardziej innowacyjny firma zegarków na świecie. Każdy aspekt produkcji każdego zegarka nadzorowany jest przez inżynierów SEIKO Watch Corporation. Zegarek Lorus RG259QX9 Przedmiot tej oferty jest nowy, oryginalny i wolny od wad, zapakowany w oryginalne opakowanie, z instrukcją w języku polskim. Towar pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji - 100% oryginalności. Towar jest sprawdzany, precyzyjnie zapakowany i zabezpieczony w środku kartonu klapowego. OPIS ZEGARKA I JEGO FUNKCJI: Mechanizm: kwarcowy SEIKO PC21, zasilany baterią Szkiełko: wysokiej jakości szkiełko mineralne Koperta stalowa w kolorze czarnym: stop znamionujący się najwyższym stopniem niepodatności na korozję. Koronka w odcieniu złotym Tarcza: analogowa, w odcieniu czarnym z elementami w odcieniu złotym Pasek: wysokiej jakości pasek skórzany w odcieniu czarnym Żywotność baterii: średnia żywotność baterii w tym zegarku sięga okresowi trzech lat Wodoszczelność: 30M (3 ATM dotyczy ciśnienia statycznego) Klasę wytrzymałości 30m opracowano na podstawie pomiarów statystycznych. W praktyce na skutek ruchu, ciśnienie dynamiczne przekracza ciśnienie statyczne. Odporność na zachlapania, nie zanurzać w wodzie. Wymiary KOPERTY: 31mm x 31mm x 6,5mm (Wys. X Szer. X Grub.) WAGA ZEGARKA: 24,7g SZEROKOŚĆ PASKA: 14mm OBWÓD: na nadgarstki między 135 a 170 mm (+/-5mm)...
 • Producent Lorus 
 • Styl klasyczny 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy czarny, żółty 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 3 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Szerokość koperty 31 mm
 • Wysokość koperty 31 mm


[TOP7] Ranking polecanych zegarków damskich – marzec 2023

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które pomoże wybrać najlepsze zegarki damskie.Jeżeli już zdecydowałeś się na konkretny produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z damskimi zegarkami Lorus.

Tak szukali kupujący …

 • jaki zegarek damski Lorus najlepszy,
 • zegarki damskie Lorus ranking,
 • top10 zegarków damskich Lorus opinie,
 • dobre zegarki damskie cena.