Ranking zegarków damskich DKNY z wodoszczelnością 5ATM! Sprawdź nasze TOP najlepszych!

Kastef.pl / Modne rankingi / Zegarki / Zegarki damskie / Ranking zegarków damskich DKNY z wodoszczelnością 5ATM

Poniżej publikujemy aktualne na wrzesień 2023 zestawienie z damskimi zegarkami DKNY z wodoszczelnością 5ATM. Dokładamy wszelkich starań starając się podpowiedzieć, jaki zegarek damski DKNY z wodoszczelnością 5ATM będzie najlepszy. Zachęcamy do komentowania oraz wyrażania opinii.


[TOP10] Dobre zegarki damskie DKNY z wodoszczelnością 5ATM – Ranking wrzesień 2023

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o zegarkach damskich DKNY z wodoszczelnością 5ATM.

1 ★   DKNY NY2496

DKNY NY2496 Najniższa Cena Online Zegarki żeńskie DKNY to świetne propozycje dla innowacyjnych kobiet, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2496, który każdej stylizacji doda nieszablonowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii CHAMBERS w subtelny sposób uwydatni on piękno osoby noszącej i będzie znakomitym dodatkiem na każdą okazję. krągły zarys koperty i szerokość 28.00 mm będą doskonale prezentowały się na każdym kobiecym nadgarstku, a grubość 9.00 mm bez wątpienia nie będzie przeszkadzała w żadnych rutynowych czynnościach. Skrupulatny kwarcowy mechanizm, o znacznej precyzyjności, zasilany za pomocą baterii, jaki ma model NY2496, pozostał ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której złoto różowy kolor doda elegancji i wyjątkowego szyku każdej stylizacji. Podkreśleniem kobiecości i biżuteryjnego stylu są także umieszczone na kopercie kryształy w ilości 58 sztuk, ładnie mieniące się w świetle. Genialnym dopełnieniem tego progresywnego zegarka z kolekcji CHAMBERS jest bransoletka, wytwarzana z wysokiej jakości stali szlachetnej, połączonej z ceramiką, w odcieniu biało-złoto różowym, w połyskującej wersji, o szerokości przy kopercie 14.00 mm - idealnie komponuje się ona z całością i białą tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2496 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 175 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek kobiecy DKNY będzie nie tylko idealnym elementem biżuterii, ale także ergonomicznym dodatkiem w każdej chwili, dzięki starannemu wyodrębnioniu czasu. Model DKNY NY2496 ma wodoszczelność 5 ATM, która zezwala na finezyjne zanurzenie w wodzie, np. W trakcie kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Przez zakręcane wieczko. Szkło mineralne, w jakie wyekwipowany pozostał zegarek damski DKNY NY2496 jest niepodatne na delikatne przerysowania. Model NY2496 klasyfikowany jest do linii DRESS i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek damski DKNY NY2496 to znakomity pomysł na podarek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

2 ★   DKNY NY2621

DKNY NY2621 Najniższa Cena Online Zegarki kobiece DKNY to świetne propozycje dla postępowych pań, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2621, który każdej stylizacji doda wyjątkowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii SOHO w finezyjny sposób wyeksponuje on piękno osoby noszącej i będzie perfekcyjnym dodatkiem na każdą okazję. Okrągły zarys koperty i szerokość 34.00 mm będą wyśmienicie prezentowały się na każdym kobiecym nadgarstku, a grubość 9.00 mm bez dwóch zdań nie będzie przeszkadzała w żadnych rutynowych czynnościach. Precyzyjny kwarcowy mechanizm, o znacznej dokładności, zasilany przy pomocy baterii, jaki ma model NY2621, pozostał ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której złoty odcień doda elegancji i nieszablonowego szyku każdej stylizacji. Nieprzeciętnym dopełnieniem tego nowoczesnego zegarka z serii SOHO jest bransoletka, stworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej, w odcieniu złotym, typu mesh, z tłoczonym logo producenta - wspaniale komponuje się ona z całością i złotą tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2621 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 190 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek żeński DKNY będzie nie tylko świetnym elementem biżuterii, lecz także poręcznym dodatkiem w każdej chwili, dzięki skrupulatnemu wyszczególnioniu czasu. Model DKNY NY2621 posiada wodoszczelność 5 ATM, która zezwala na delikatne zanurzenie w wodzie, np. Podczas kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Przez zatrzaskowe wieczko. Szkło mineralne, w jakie wyekwipowany został zegarek damski DKNY NY2621 jest odporne na delikatne przerysowania. Model NY2621 klasyfikowany jest do linii GLAM i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek żeński DKNY NY2621 to nadzwyczajny pomysł na podarek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Kolor paska żółty 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Szerokość koperty 16 mm

3 ★   DKNY NY2307

DKNY NY2307 Najniższa Cena Online Zegarki kobiece DKNY to nieprzeciętne propozycje dla postępowych kobiet, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2307, który każdej kreacji doda wyjątkowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii SOHO w subtelny sposób wyróżni on piękno osoby noszącej i będzie nadzwyczajnym dodatkiem na każdą okazję. kolisty kształt koperty i szerokość 24.00 mm będą wspaniale prezentowały się na każdym żeńskim nadgarstku, a grubość 7.00 mm bez wątpienia nie będzie przeszkadzała w żadnych rutynowych czynnościach. Dokładny kwarcowy mechanizm, o znacznej dokładności, zasilany za pomocą baterii, jaki posiada model NY2307, pozostał ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której złoty kolor doda elegancji i unikatowego szyku każdej stylizacji. perfekcyjnym dopełnieniem tego progresywnego zegarka z linii SOHO jest półsztywna bransoletka, wyprodukowana z wysokiej jakości stali szlachetnej, w odcieniu złotym, w połyskującej wersji, o szerokości przy kopercie 10.00 mm - idealnie komponuje się ona z całością i złotą tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2307 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 175 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek kobiecy DKNY będzie nie tylko rewelacyjnym elementem biżuterii, ale także ergonomicznym dodatkiem w każdej chwili, dzięki dokładnemu wyodrębnioniu czasu. Model DKNY NY2307 ma wodoszczelność 5 ATM, która zezwala na finezyjne zanurzenie w wodzie, np. Podczas kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Przez zatrzaskowe wieczko. Szkło mineralne, w jakie wyekwipowany pozostał zegarek damski DKNY NY2307 jest niepodatne na subtelne przerysowania. Model NY2307 klasyfikowany jest do linii MODERN i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek żeński DKNY NY2307 to doskonały pomysł na upominek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Kolor paska żółty 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

4 ★   DKNY NY2306

DKNY NY2306 Najniższa Cena Online Zegarki damskie DKNY to świetne propozycje dla progresywnych kobiet, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2306, który każdej kreacji doda unikatowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii SOHO w finezyjny sposób podkreśli on piękno osoby noszącej i będzie świetnym dodatkiem na każdą okazję. okrągły kształt koperty i szerokość 24.00 mm będą nieprzeciętnie prezentowały się na każdym damskim nadgarstku, a grubość 7.00 mm bez dwóch zdań nie będzie przeszkadzała w żadnych codziennych czynnościach. Staranny kwarcowy mechanizm, o obszernej precyzyjności, zasilany za pomocą baterii, jaki posiada model NY2306, pozostał ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której metaliczny barwa doda elegancji i unikatowego szyku każdej kreacji. nieprzeciętnym dopełnieniem tego progresywnego zegarka z linii SOHO jest półsztywna bransoletka, tworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej, w odcieniu metalicznym, w błyszczącej wersji, o szerokości przy kopercie 10.00 mm - wspaniale komponuje się ona z całością i metaliczną tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2306 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 175 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek damski DKNY będzie nie tylko świetnym elementem biżuterii, lecz także ergonomicznym dodatkiem w każdej chwili, dzięki starannemu wskazaniu czasu. Model DKNY NY2306 posiada wodoszczelność 5 ATM, która zezwala na delikatne zanurzenie w wodzie, np. Podczas kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Przez zatrzaskowe wieczko. Szkło mineralne, w jakie wyekwipowany pozostał zegarek damski DKNY NY2306 jest odporne na delikatne przerysowania. Model NY2306 klasyfikowany jest do linii MODERN i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek kobiecy DKNY NY2306 to nadzwyczajny pomysł na podarek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 


[TOP6] Tanie zegarki damskie DKNY z wodoszczelnością 5ATM – Ranking wrzesień 2023

Polecamy również poniższe zestawienie z damskimi zegarkami DKNY z wodoszczelnością 5ATM, uszeregowane rosnąco według ceny.

1 ★   DKNY NY2306

DKNY NY2306 Najniższa Cena Online Zegarki damskie DKNY to znakomite propozycje dla progresywnych pań, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2306, który każdej kreacji doda nieszablonowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii SOHO w subtelny sposób podkreśli on piękno osoby noszącej i będzie genialnym dodatkiem na każdą okazję. krągły zarys koperty i szerokość 24.00 mm będą wspaniale prezentowały się na każdym damskim nadgarstku, a grubość 7.00 mm bez wątpienia nie będzie przeszkadzała w żadnych codziennych czynnościach. Dokładny kwarcowy mechanizm, o dużej dokładności, zasilany przy pomocy baterii, jaki ma model NY2306, został ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której srebrny kolor doda elegancji i unikatowego szyku każdej stylizacji. wyśmienitym dopełnieniem tego innowacyjnego zegarka z linii SOHO jest półsztywna bransoletka, wytworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej, w kolorze srebrnym, w lśniącej wersji, o szerokości przy kopercie 10.00 mm - rewelacyjnie komponuje się ona z całością i srebrną tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2306 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 175 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek damski DKNY będzie nie tylko nadzwyczajnym elementem biżuterii, ale także funkcjonalnym dodatkiem w każdej chwili, dzięki dokładnemu wyznaczoniu czasu. Model DKNY NY2306 ma wodoszczelność 5 ATM, która zezwala na delikatne zanurzenie w wodzie, np. W trakcie kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Poprzez zatrzaskowe wieczko. Szkło mineralne, w jakie zaopatrzony został zegarek damski DKNY NY2306 jest niepodatne na finezyjne przerysowania. Model NY2306 klasyfikowany jest do linii MODERN i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek damski DKNY NY2306 to genialny pomysł na podarek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy szary 
 • Kolor paska szary 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

2 ★   DKNY NY2621

DKNY NY2621 Najniższa Cena Online Zegarki kobiece DKNY to nieprzeciętne propozycje dla progresywnych kobiet, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2621, który każdej kreacji doda wyjątkowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii SOHO w subtelny sposób uwydatni on piękno osoby noszącej i będzie idealnym dodatkiem na każdą okazję. Okrągły zarys koperty i szerokość 34.00 mm będą wyśmienicie prezentowały się na każdym damskim nadgarstku, a grubość 9.00 mm z pewnością nie będzie przeszkadzała w żadnych powszednich czynnościach. Skrupulatny kwarcowy mechanizm, o szerokiej skrupulatności, zasilany przy pomocy baterii, jaki posiada model NY2621, został ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której złoty kolor doda elegancji i wyjątkowego szyku każdej stylizacji. Perfekcyjnym dopełnieniem tego postępowego zegarka z linii SOHO jest bransoletka, wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, w kolorze złotym, typu mesh, z tłoczonym logo marki - rewelacyjnie komponuje się ona z całością i złotą tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2621 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 190 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek kobiecy DKNY będzie nie tylko świetnym elementem biżuterii, lecz także poręcznym dodatkiem w każdej chwili, dzięki dokładnemu wskazaniu czasu. Model DKNY NY2621 ma wodoszczelność 5 ATM, która umożliwia finezyjne zanurzenie w wodzie, np. Podczas kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Przez zatrzaskowe wieczko. Szkło mineralne, w jakie wyekwipowany został zegarek kobiecy DKNY NY2621 jest odporne na delikatne przerysowania. Model NY2621 klasyfikowany jest do linii GLAM i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek damski DKNY NY2621 to nadzwyczajny pomysł na podarek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Kolor paska żółty 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 
 • Szerokość koperty 16 mm

3 ★   DKNY NY2307

DKNY NY2307 Najniższa Cena Online Zegarki żeńskie DKNY to doskonałe propozycje dla innowacyjnych kobiet, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2307, który każdej kreacji doda unikatowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii SOHO w finezyjny sposób zaakcentuje on piękno osoby noszącej i będzie perfekcyjnym dodatkiem na każdą okazję. krągły zarys koperty i szerokość 24.00 mm będą perfekcyjnie prezentowały się na każdym kobiecym nadgarstku, a grubość 7.00 mm bez dwóch zdań nie będzie przeszkadzała w żadnych rutynowych czynnościach. Precyzyjny kwarcowy mechanizm, o obfitej skrupulatności, zasilany przy pomocy baterii, jaki posiada model NY2307, został ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której złoty odcień doda elegancji i nieszablonowego szyku każdej kreacji. wspaniałym dopełnieniem tego innowacyjnego zegarka z serii SOHO jest półsztywna bransoletka, produkowana z wysokiej jakości stali szlachetnej, w kolorze złotym, w połyskującej wersji, o szerokości przy kopercie 10.00 mm - nieprzeciętnie komponuje się ona z całością i złotą tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2307 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 175 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek żeński DKNY będzie nie tylko genialnym elementem biżuterii, lecz także użytecznym dodatkiem w każdej chwili, dzięki dokładnemu wyznaczoniu czasu. Model DKNY NY2307 ma wodoszczelność 5 ATM, która zezwala na subtelne zanurzenie w wodzie, np. W trakcie kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Poprzez zatrzaskowe wieczko. Szkło mineralne, w jakie zaopatrzony został zegarek żeński DKNY NY2307 jest oporne na finezyjne przerysowania. Model NY2307 klasyfikowany jest do linii MODERN i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek kobiecy DKNY NY2307 to świetny pomysł na podarunek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Kolor tarczy żółty 
 • Kolor paska żółty 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 

4 ★   DKNY NY2496

DKNY NY2496 Najniższa Cena Online Zegarki damskie DKNY to idealne propozycje dla progresywnych kobiet, które szukają stylowych dodatków, taki właśnie jest model NY2496, który każdej stylizacji doda nieszablonowego charakteru. Jak wszystkie zegarki DKNY z linii CHAMBERS w subtelny sposób podkreśli on piękno osoby noszącej i będzie doskonałym dodatkiem na każdą okazję. kolisty zarys koperty i szerokość 28.00 mm będą perfekcyjnie prezentowały się na każdym kobiecym nadgarstku, a grubość 9.00 mm z całą pewnością nie będzie przeszkadzała w żadnych rutynowych czynnościach. Dokładny kwarcowy mechanizm, o obszernej staranności, zasilany przy pomocy baterii, jaki ma model NY2496, został ukryty w stalowej polerowanej kopercie, której złoto różowy odcień doda elegancji i unikatowego szyku każdej stylizacji. Podkreśleniem kobiecości i biżuteryjnego stylu są także umieszczone na kopercie kryształy w ilości 58 sztuk, pięknie mieniące się w świetle. Doskonałym dopełnieniem tego postępowego zegarka z linii CHAMBERS jest bransoletka, tworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej, połączonej z ceramiką, w kolorze biało-złoto różowym, w lśniącej wersji, o szerokości przy kopercie 14.00 mm - wspaniale komponuje się ona z całością i białą tarczą, na której oznaczeniami są indeksy. Zegarek DKNY NY2496 będzie pasował na nadgarstek o maksymalnym obwodzie około 175 mm. Oczywiście, na życzenie, możemy dokonać skrócenia bransolety przed wysyłką. Ten zegarek damski DKNY będzie nie tylko genialnym elementem biżuterii, lecz także praktycznym dodatkiem w każdej chwili, dzięki starannemu wyszczególnioniu czasu. Model DKNY NY2496 posiada wodoszczelność 5 ATM, która zezwala na finezyjne zanurzenie w wodzie, np. Podczas kąpieli. Jest ona zapewniana m.in. Poprzez zakręcane wieczko. Szkło mineralne, w jakie wyekwipowany pozostał zegarek kobiecy DKNY NY2496 jest oporne na delikatne przerysowania. Model NY2496 klasyfikowany jest do linii DRESS i jest oryginalnym, nowym zegarkiem DKNY. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie, więc zegarek kobiecy DKNY NY2496 to wspaniały pomysł na upominek dla Kobiety, w każdym wieku.
 • Producent DKNY 
 • Styl fashion, elegancki 
 • Kształt koperty okrągły 
 • Rodzaj paska bransoleta 
 • Rodzaj szkła mineralne 
 • Wodoszczelność 5 ATM
 • Funkcje wodoszczelność 


[TOP7] Ranking polecanych wodoszczelnych damskich zegarków – wrzesień 2023

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które pomoże wybrać najlepsze zegarki damskie wodoszczelne.Jeżeli już zdecydowałeś się na konkretny produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z damskimi zegarkami DKNY z wodoszczelnością 5ATM.

Tak szukali kupujący …

 • jaki zegarek damski DKNY z wodoszczelnością 5ATM najlepszy,
 • zegarki damskie DKNY z wodoszczelnością 5ATM ranking,
 • top10 zegarków damskich DKNY z wodoszczelnością 5ATM opinie,
 • dobre zegarki damskie wodoszczelne cena.